fbpx
Slow news

BBC “підпалила” власний білборд у центрі Манчестера

Кампанія була розроблена на підтримку екологічного проєкту
Царук Максим, 05.02.2021

BBC розмістила білборд із рекламою власного екологічного проєкту Девіда Аттенборо “Ідеальна планета” у центрі Манчестера. Кампанію розробила команда BBC Creative, щоб просувати фінальну частину серіалу та демонструвати руйнівні наслідки людської діяльності.

На згаданому рекламному щиті розмістили “розірване” навпіл зображення, перша частина якого показує “ідеальну планету”, а інша — приголомливі кадри лісових пожеж. За допомогою димової машини та спеціального освітлення на верхівці білборду створили ілюзію вогню, що охопив постер.

Цією інсталяцією команда вирішила продемонструвати, як пожежі, що стали глобальною проблемою, знищують природне середовище тварин.

“Треба було підкреслити той факт, що серіали BBC про природу — не тільки розповіді про кумедних тварин та всілякі екзотичні дива. Ця кампанія — серйозний меседж, який прагне донести корпорація”, — прокоментував креативний директор BBC Creative Джеймс Крос.

Подібні “розірвані” зображення розмістили по всій Великій Британії. Вони демонструють різні наслідки впливу людини на природу.

У BBC зазначили, що в процесі виготовлення білбордів використовувалися лише екологічні матеріали, які планують віддати на перероблення.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень