fbpx
Slow news

Bazilik School та Veteran Hub влаштовують івент про професії у сфері комунікацій для партнерів і партнерок військових

Відтак вони зможуть безплатно опанувати нову професію
Бондар Каріна, 03.03.2023

Практична школа комунікацій Bazilik разом з Veteran Hub організовують зустріч “Як це — працювати у сфері комунікацій” для партнерів і партнерок військових.

Колаборація присвячена розробці майбутнього навчального курсу у сфері комунікацій. Під час зустрічі учасники зможуть дізнатися, які навички потрібні для входу в професію, яка ситуація на ринку із запитами на роботу, скільки грошей у середньому заробляють спеціалісти й чи можна працювати віддалено від офісу.

Зустріч відбудеться офлайн, 11 березня о 12:00, у київському офісі Veteran Hub. Зустріч безплатна, за попередньою реєстрацією.

“Ми зрозуміли, що зараз актуальна допомога партнерам військових або ветеранам. Багато військових уже рік на фронті, а ветерани ще не в тому стані, щоб навчатися. До цього ми перейдемо трохи пізніше, а ось допомогти знайти нову професію та роботу їхнім рідним, допомогти їм підтримувати себе економічно і творчо — це те, що ми можемо робити вже сьогодні”, — пояснила ідею проєкту Марина Батуринець, засновниця Bazilik School.

Після події всі учасники пройдуть анкетування. На основі відповідей Bazilik School і Veteran Hub сформують програму навчання, яку партнери й партнерки військових зможуть пройти безплатно й опанувати нову професію.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень