fbpx
Slow news

Bazilik School спільно з Дія.Бізнес запускає безплатний курс для підприємців

Про умови ведення бізнесу під час війни
Данилюк Даяна, 13.04.2022

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, Офіс з розвитку підприємництва та експорту і практична школа комунікацій Bazilik запускають навчальну програму “Говорить бізнес. Де і як комунікувати під час війни”.

Навчальна програма допоможе власникам бізнесів розумітися на каналах комунікацій та інструментах для просування бізнесів в Україні:

  • Які інструменти використовувати в просуванні: тергетинг у соціальних мережах, щоб більше людей дізналися про ваш продукт; SEO-оптимізація, яка допоможе швидше та безплатно знаходити ваш сайт у Google-пошуку; Google Analytics, щоб «витискати» з вашого сайту максимум і краще розуміти вашу аудиторію; email-маркетинг для комунікації з постійними клієнтами.
  • Які канали комунікацій для цього використати: Instagram, YouTube, месенджери та чатботи, комунікацію зі ЗМІ.
  • Як підібрати платформу для створення сайту.
  • Як зробити свій бізнес соціально відповідальним під час війни та та як зробити свій внесок у перемогу.

“Після спілкування з власниками бізнесів, які таки вирішили зараз відкриватися; зі студентами та друзями, які втратили, знайшли чи змогли зберегти роботу; з волонтерами, які ще 49 днів тому не планували розбиратися в комунікаціях і тонкощах діджиталу, а сьогодні через сторіс знаходять для армії усе необхідне, у моїй голові створилась програма,” — розповіла засновниця школи комунікацій Bazilik та медіа про комунікації Bazilik Media.

Програма буде актуальною Власникам бізнесу таМенеджерам і комунікаційникам, які займаються просуванням та комунікацією українських брендів. 

Навчання повністю безплатне за умови реєстрації. Старт курсу — 18 квітня.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень