fbpx
Slow news

Bazilik School спільно з Дія.Бізнес запускає безплатний курс для підприємців

Про умови ведення бізнесу під час війни
Данилюк Даяна, 13.04.2022

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, Офіс з розвитку підприємництва та експорту і практична школа комунікацій Bazilik запускають навчальну програму “Говорить бізнес. Де і як комунікувати під час війни”.

Навчальна програма допоможе власникам бізнесів розумітися на каналах комунікацій та інструментах для просування бізнесів в Україні:

  • Які інструменти використовувати в просуванні: тергетинг у соціальних мережах, щоб більше людей дізналися про ваш продукт; SEO-оптимізація, яка допоможе швидше та безплатно знаходити ваш сайт у Google-пошуку; Google Analytics, щоб «витискати» з вашого сайту максимум і краще розуміти вашу аудиторію; email-маркетинг для комунікації з постійними клієнтами.
  • Які канали комунікацій для цього використати: Instagram, YouTube, месенджери та чатботи, комунікацію зі ЗМІ.
  • Як підібрати платформу для створення сайту.
  • Як зробити свій бізнес соціально відповідальним під час війни та та як зробити свій внесок у перемогу.

“Після спілкування з власниками бізнесів, які таки вирішили зараз відкриватися; зі студентами та друзями, які втратили, знайшли чи змогли зберегти роботу; з волонтерами, які ще 49 днів тому не планували розбиратися в комунікаціях і тонкощах діджиталу, а сьогодні через сторіс знаходять для армії усе необхідне, у моїй голові створилась програма,” — розповіла засновниця школи комунікацій Bazilik та медіа про комунікації Bazilik Media.

Програма буде актуальною Власникам бізнесу таМенеджерам і комунікаційникам, які займаються просуванням та комунікацією українських брендів. 

Навчання повністю безплатне за умови реєстрації. Старт курсу — 18 квітня.

Читайте також у рубриці Slow news
Вийшов другий сезон подкасту «Свій простір»
Він фокусується на ветеранських бізнесах, ініціативах та особистих історіях захисників
KSENIASCHNAIDER випустила колекцію, натхнену піснею Бйорк
Лейтмотивом стали ідея внутрішньої сили та відповідальності за власне життя
В Україні з’явилась настільна гра «Соціальний Агент»
Через інтерактив та командну роботу вона навчає соціальній відповідальності, волонтерству та благодійності
IKEA та Ґустаф Вестман створили святкову колекцію посуду та декору
Серед 12 лімітованих предметів — тарілки, свічники та портативний ліхтар
У Львові відбудеться «Дизаріум» — всеукраїнська подія для дизайнерів
Програма включатиме конференцію, воркшопи, маркет і дизайн-змагання
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень