fbpx
Slow news

Bazilik School разом з “Київ Волонтерський” запускають серію лекцій про те, як функціонує благодійний фонд

Усі зібрані кошти підуть на закупівлю дронів
Бондар Каріна, 12.05.2023

У червні благодійний фонд “Київ Волонтерський” у співпраці з практичною школою комунікацій Bazilik запускає серію лекцій “Від хаосу до перемоги. Як функціонує благодійний фонд”, де розкажуть про роботу фонду.

Лектори поділяться власним досвідом, розкажуть про фандрейзинг та комунікації, які допомогли фонду налагодити ефективну роботу в нових реаліях.

“Ми створили цю програму, щоб допомогти благодійникам максимально ефективно використовувати свої можливості. Навички, які ми здобули впродовж першого року існування, можуть допомогти людям адаптуватись до нових реалій, а сама програма сформує чітке розуміння про благодійність та її функції”, — зазначають у фонді.

Серед спікерів — члени команди “Києва Волонтерського”: Сашко Боровський, Лейла Туваклієва, Павло Полторакін, Світлана Левченко та Антон Лєбєдєв.

Серія лекцій відбудеться в онлайн-форматі. Також після завершення програми буде організована офлайн-зустріч за участю всіх спікерів, де учасники зможуть поставити запитання та отримати на них розгорнуті відповіді.

Узяти участь у програмі можна за зручний для вас донат. Усі зібрані кошти підуть на закупівлю дронів DJI Mavic 3T Enterprise, які “Київ Волонтерський” передасть Грузинському національному легіону.

Детальніше ознайомитись з розкладом школи й зареєструватись можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень