fbpx
Slow news

Barilla в новій кампанії показує, як екологічно варити пасту

Для цього слід застосувати давню італійську техніку
Коськовецька Аліна, 07.10.2022

Рекламне агентство Publicis Italy/LePub у співпраці з творчим колективом журналу Toiletpaper створило нову кампанію для бренду макаронних виробів Barilla. Вона допоможе любителям пасти економити енергію, зменшивши до 80% викидів вуглекислого газу під час приготування.

Ідея обертається навколо давньої кулінарної техніки, що має назву “пасивна”. Це альтернативний та більш екологічний спосіб приготування макаронних виробів, який є водночас енергозберігальним та ефективним.

Технологія доволі проста: замість варіння пасти в киплячій воді впродовж 10 хвилин слід вимкнути вогонь на другій хвилині та залишити макарони в гарячій воді під кришкою, дотримуючись запропонованого часу пасивного приготування.

У рекламі демонструють пристрій, який розробники Barilla виготовили для виміру оптимального часу зберігання пасти під гарячим паром для її приготування. Інструмент має мобільний додаток, через який надсилатиме сповіщення, коли макарони будуть готові до споживання.

Бруно Бертеллі, міжнародний генеральний директор Le Pub і Publicis Worldwide, а також головний виконавчий директор Publicis Groupe Італія, заявив: “Співпраця з Barilla для цієї нової кампанії стало неймовірною можливістю застосувати метод, який існує протягом століть і є справжнім знаком любові до планети. Ми створили технологічний прототип із відкритим вихідним кодом, який може допомогти кожному зменшити вплив на навколишнє середовище разом із WhatsApp BOT. Це демонструє, як технології можуть бути значущим інструментом, який поліпшує повсякденні звички та допомагає змінити ситуацію”.

Читайте також у рубриці Slow news
В інстаграмі з’явились тимчасові коментарі
Їх можна залишати на дописах і рилзах
В Австралії McDonald’s створив чоботи у вигляді Чикен МакНагетс
Їх подарують найпалкішим шанувальникам цієї страви
У поїздах Укрзалізниці можна скуштувати «бойовий чай»
У такий спосіб збирають кошти на кейсеваки для українських військових
У Києві можна здати російські книжки на перероблення
Ініціативу започаткували книгарня «Сенс на Хрещатику» та ГО «Україна без сміття»
Армія TV презентувала документальний фільм «ЕТОС» про Сили спеціальних операцій ЗСУ
У першому епізоді показали філософію, цінності та мотивацію українських воїнів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень