fbpx
Без рубрики

Barilla в новій кампанії показує, як екологічно варити пасту

Для цього слід застосувати давню італійську техніку
Коськовецька Аліна, 07.10.2022

Рекламне агентство Publicis Italy/LePub у співпраці з творчим колективом журналу Toiletpaper створило нову кампанію для бренду макаронних виробів Barilla. Вона допоможе любителям пасти економити енергію, зменшивши до 80% викидів вуглекислого газу під час приготування.

Ідея обертається навколо давньої кулінарної техніки, що має назву “пасивна”. Це альтернативний та більш екологічний спосіб приготування макаронних виробів, який є водночас енергозберігальним та ефективним.

Технологія доволі проста: замість варіння пасти в киплячій воді впродовж 10 хвилин слід вимкнути вогонь на другій хвилині та залишити макарони в гарячій воді під кришкою, дотримуючись запропонованого часу пасивного приготування.

У рекламі демонструють пристрій, який розробники Barilla виготовили для виміру оптимального часу зберігання пасти під гарячим паром для її приготування. Інструмент має мобільний додаток, через який надсилатиме сповіщення, коли макарони будуть готові до споживання.

Бруно Бертеллі, міжнародний генеральний директор Le Pub і Publicis Worldwide, а також головний виконавчий директор Publicis Groupe Італія, заявив: “Співпраця з Barilla для цієї нової кампанії стало неймовірною можливістю застосувати метод, який існує протягом століть і є справжнім знаком любові до планети. Ми створили технологічний прототип із відкритим вихідним кодом, який може допомогти кожному зменшити вплив на навколишнє середовище разом із WhatsApp BOT. Це демонструє, як технології можуть бути значущим інструментом, який поліпшує повсякденні звички та допомагає змінити ситуацію”.

Читайте також у рубриці Без рубрики
MacPaw запустила кампанію, щоб надихнути людей наважуватися на перші кроки до своїх мрій
Ви можете стати частиною ініціативи, поділившись тим, як долаєте страхи
Для 18% жінок війна поштовхом до відкриття бізнесу, — дослідження
Головними викликами для підприємниць є нестабільні економічні умови в Україні
Український розробник створив застосунок для вивчення англійських слів 
Користувач може самостійно створити власний словник
Запустили менторські сесії з менеджменту проєктів у сфері культури
Консультації доступні за донат
Створили організацію, щоб підтримати українських підприємців у США
Проводитимуть нетворкінг для обміну досвідом та створення колаборацій
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень