fbpx
Slow news

Barilla в новій кампанії показує, як екологічно варити пасту

Для цього слід застосувати давню італійську техніку
Коськовецька Аліна, 07.10.2022

Рекламне агентство Publicis Italy/LePub у співпраці з творчим колективом журналу Toiletpaper створило нову кампанію для бренду макаронних виробів Barilla. Вона допоможе любителям пасти економити енергію, зменшивши до 80% викидів вуглекислого газу під час приготування.

Ідея обертається навколо давньої кулінарної техніки, що має назву “пасивна”. Це альтернативний та більш екологічний спосіб приготування макаронних виробів, який є водночас енергозберігальним та ефективним.

Технологія доволі проста: замість варіння пасти в киплячій воді впродовж 10 хвилин слід вимкнути вогонь на другій хвилині та залишити макарони в гарячій воді під кришкою, дотримуючись запропонованого часу пасивного приготування.

У рекламі демонструють пристрій, який розробники Barilla виготовили для виміру оптимального часу зберігання пасти під гарячим паром для її приготування. Інструмент має мобільний додаток, через який надсилатиме сповіщення, коли макарони будуть готові до споживання.

Бруно Бертеллі, міжнародний генеральний директор Le Pub і Publicis Worldwide, а також головний виконавчий директор Publicis Groupe Італія, заявив: “Співпраця з Barilla для цієї нової кампанії стало неймовірною можливістю застосувати метод, який існує протягом століть і є справжнім знаком любові до планети. Ми створили технологічний прототип із відкритим вихідним кодом, який може допомогти кожному зменшити вплив на навколишнє середовище разом із WhatsApp BOT. Це демонструє, як технології можуть бути значущим інструментом, який поліпшує повсякденні звички та допомагає змінити ситуацію”.

Читайте також у рубриці Slow news
Онлайн-платформа «Локальна історія» започаткувала видавництво
Команда вже провела перемовини зі світовими видавництвами
З’явився мобільний застосунок для тренування навичок тактичної медицини
Його створили досвідчені інструктори та бойові медики
«ЕПІЗОДИ»: на екрани виходить новий документальний серіал
Перший епізод присвячено матчу між Україною та Швейцарією на Чемпіонаті світу 2006 року
У Києві відбудеться XVII щорічний Український маркетинг-форум
Говоритимуть про природу стійкості українського бізнесу
«100к лайків — і пускаємо у виробництво»: інтрига від monobank
Необанк повідомив про колаборацію з виробником напоїв «Живчик»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень