fbpx
Slow news

Барак Обама поділився списками улюблених пісень, фільмів, серіалів та книжок за 2020 рік

Серед них реп-виконавець Тревіс Скотт і серіал “Гамбіт королеви”
Альтман Дарина, 21.12.2020

Колишній президент США Барак Обама опублікував у Twitter списки своїх улюблених пісень, фільмів, серіалів та книжок за 2020 рік.

Серед виконавців, чия музика припала до смаку, Обама відзначив Бейонсе, Боба Ділана, Тревіса Скотта, Мака Міллера та інших.

У недавньому інтерв’ю Обама зазначав, що список йому допомогли скласти доньки — Малія та Саша. Вони ж і давали батькові рекомендації, що послухати чи подивитися, протягом року.

“Я постійно слухаю їхню музику. Іноді на прохання доньок, а іноді саме це грає у будинку, і я підхоплюю деякі тренди. Саша менш охоче ділиться своєю музикою. У неї в SoundCloud є приватний плейліст, яким вона не ділиться зі мною, бо не впевнена, що я зрозумію. Але, як для старого чоловіка, я ще не відстаю!” – розповідає Барак Обама.

З-поміж серіалів та фільмів Барак відзначив документальний фільм Crimp Camp, який спродюсував особисто він із дружиною, а також фільм Девіда Фінчера “Манк”, серіали “У кращому світі”, “Гамбіт королеви”, “Краще телефонуйте Солу” та інші. 

Серед улюблених книжок Обама назвав “Чудовий і мерзенний” Еріка Ларсона, “Недокументовані американці” Карли Корнего Вільявісенсіо та “Місіонери” Філа Клея. Барак Обама пояснив, що свідомо не включив до списку власну книжку “Обіцяна земля”, але насправді він вважає її досить хорошою.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень