fbpx
Slow news

Banda розробила новий брендинг Чорнобиля

Він привертає увагу до проблеми зникнення місць пам’яті
Царук Максим, 19.02.2021

Banda Agency представила новий брендинг Чорнобильської зони відчуження, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті трагедії.

Креативна агенція створила перший у світі непостійний логотип. За його основу було взято форму поверхні реактора, з якого почалася історія Зони відчуження. Ця форма є гіпотетичним логотипом Чорнобиля 1986 року. З кожним наступним роком зображення змінюватиметься та поступово зникатиме. У 2064 році його не стане повністю — коли ЧАЕС остаточно виведуть з експлуатації.

Агенство також створило навколо логотипу цілісну візуальну систему, яка змінюватиметься щороку. Але зміни відбуватимуться не 1 січня, а 26 квітня. Цей день символізуватиме новий рік для Чорнобилю.

За словами Banda, ідея змінності логотипу робить кожен предмет колекційним, перетворюючи його на частину історії. Вона допомагає поєднувати в одному місці минуле і майбутнє, нагадуючи про вплив трагедії 1986 року на сьогодення.

“У 2019 Banda поїхала на екскурсію до Чорнобильської зони. Міста, що поступово зникають, справили на нас сильне враження. І нам захотілося розповісти про них усім, щоб якомога більше людей встигли побачити все наживо. Ми почали спілкуватися з керівництвом Зони, і виявилося, що вони саме хотіли оновити стиль Чорнобиля. Тож понад рік тому ми почали розробляти новий брендинг Зони та створили логотип, що зникає. Ця ідея точніше за інші передавала ситуацію з поступовим зникненням міст Зони відчуження, тому вона й стала фінальною”, — розповідають у Banda.

Окрім цього, агенція створила новий сайт Чорнобильської зони у співпраці зі студією Other Land та компанією Orient Web Development. Його користувачі зможуть “подорожувати” у часі.

Читайте також у рубриці Slow news
Армія TV презентувала документальний фільм «ЕТОС» про Сили спеціальних операцій ЗСУ
У першому епізоді показали філософію, цінності та мотивацію українських воїнів
The New York Times Book Review уклав список найкращих книжок XXI століття
Для цього провели масштабне опитування серед знаних постатей у літературі
Microsoft презентувала графічний редактор для створення ШІ-зображень
Їх безоплатно можна створювати на смартфонах з iOS та Android
Євген Клопотенко створив відеоподкаст про здорове харчування у школах
У 10-хвилинних випусках кулінарний експерт розбирає найскладніші питання про шкільне харчування в Україні
В українських кінотеатрах триває показ фільму «Кріпачка»
Стрічку зняли номінанти на Оскар
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень