fbpx
Slow news

Banda розробила новий брендинг Чорнобиля

Він привертає увагу до проблеми зникнення місць пам’яті
Царук Максим, 19.02.2021

Banda Agency представила новий брендинг Чорнобильської зони відчуження, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті трагедії.

Креативна агенція створила перший у світі непостійний логотип. За його основу було взято форму поверхні реактора, з якого почалася історія Зони відчуження. Ця форма є гіпотетичним логотипом Чорнобиля 1986 року. З кожним наступним роком зображення змінюватиметься та поступово зникатиме. У 2064 році його не стане повністю — коли ЧАЕС остаточно виведуть з експлуатації.

Агенство також створило навколо логотипу цілісну візуальну систему, яка змінюватиметься щороку. Але зміни відбуватимуться не 1 січня, а 26 квітня. Цей день символізуватиме новий рік для Чорнобилю.

За словами Banda, ідея змінності логотипу робить кожен предмет колекційним, перетворюючи його на частину історії. Вона допомагає поєднувати в одному місці минуле і майбутнє, нагадуючи про вплив трагедії 1986 року на сьогодення.

“У 2019 Banda поїхала на екскурсію до Чорнобильської зони. Міста, що поступово зникають, справили на нас сильне враження. І нам захотілося розповісти про них усім, щоб якомога більше людей встигли побачити все наживо. Ми почали спілкуватися з керівництвом Зони, і виявилося, що вони саме хотіли оновити стиль Чорнобиля. Тож понад рік тому ми почали розробляти новий брендинг Зони та створили логотип, що зникає. Ця ідея точніше за інші передавала ситуацію з поступовим зникненням міст Зони відчуження, тому вона й стала фінальною”, — розповідають у Banda.

Окрім цього, агенція створила новий сайт Чорнобильської зони у співпраці зі студією Other Land та компанією Orient Web Development. Його користувачі зможуть “подорожувати” у часі.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили освітні серіали для держслужбовців на платформі “Дія.Цифрова освіта”
Вони містять 5 епізодів, кожен з яких триває до 20 хвилин
Enko запустив грантову програму для українських артистів
​​Протягом восьми місяців лейбл відбиратиме одного артиста та займатиметься його розвитком
В Україні створили медіа “Вечір”
Аудиторією проєкту є українці різного віку, стану й статусу
Створили освітній курс, що дасть змогу подивитися на історію України без фейків
У межах курсу розберуть понад 20 історичних міфів
Meta запустила інструменти, що відмежують рекламні оголошення від шкідливого контенту
Рекламодавцям пропонують три рівні ризику, які можна обрати для реклами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень