fbpx
Slow news

Balenciaga випустив спецепізод “Симпсонів” для показу нової колекції

Його показали у паризькому театрі Шатле
Ольга Сакали, 04.10.2021

На Paris Fashion Week Balenciaga показав десятихвилинний епізод “Симпсонів”, яким представив нову колекцію. Тут з’явилися герої мультсеріалу, зіркові гості Анна Вінтур, Джастін Бібер, Кім Кардаш’ян, Каньє Вест та креативний директор бренду Демна Гвасалія.

В епізоді Гомер пише листа до Balenciaga з проханням позичити найдешевшу річ з логотипом бренду, щоб подарувати її Мардж на день народження. Balenciaga надсилає їй сукню, яку після святкування вона повертає назад модному дому. Але слова вдячності від Мардж настільки розчулюють креативного директора бренду Демну Гвасалію, що той вирішує прилетіти до Спрингфілду і запросити всіх його мешканців на свій показ. Так, культові герої “Симпсонів” стають моделями Balenciaga та дефілюють перед зірковими мультиплікаційними гостями, демонструючи образи з минулих колекцій.

На подіум вийшли Кленсі Вігган, Мо Сизлак, Барт і Ліза Симпсон, Петті та Сельма Був’є та інші герої мультсеріалу. Показ завершила Мардж у золотій сукні, а сам Гомер з’явився у червоній куртці з логотипом Balenciaga та в окулярах.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень