fbpx
Slow news

Balenciaga подасть до суду на компанію, яка створила рекламу з ведмедиками в бандажах і дітьми

Зокрема, через реквізит у вигляді документів про дитячу порнографію
Мачулка Ангеліна, 28.11.2022

Balenciaga подасть до суду на продюсерську компанію North Six і дизайнера декорацій Ніколаса Де Жардіна через скандал довкола останньої кампанії бренду.

Дім моди опублікував низку знімків зі своїм новим товаром — сумкою у вигляді плюшевого ведмедика в різних видах БДСМ-спорядження. На фото із цими сумками позували діти, що спричинило різку реакцію громадськості.

Крім цього, на одній зі світлин із сумкою бренду серед реквізиту був судовий вирок 2008 року, що забороняє потурання дитячій порнографії.

За словами представників Balenciaga, бренд не знав про використання цього документа серед реквізиту. Через це модний дім подасть до суду на продюсерську компанію North Six і дизайнера декорацій Ніколаса Де Жардіна. Компанія заявляє, що вимагатиме щонайменше $25 млн відшкодування збитків за створення “хибного зв’язку” між Balenciaga й “огидним і глибоко тривожним предметом судового рішення”.

Проте в Де Жардіна говорять, що в Balenciaga знали про реквізит.

“Усі з Balenciaga брали участь у зйомках, були присутні на кожному знімку та працювали над редагуванням кожного зображення під час пост-продакшну”, — говорить агентка Де Жардіна Габріела Мусаєфф, додавши, що дизайнера реквізиту “використовують як цапа відбувайла”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень