fbpx
Slow news

Balenciaga долучився до програми ООН, яка підтримує українців

Бренд стурбований потенційним упливом війни на харчову безпеку
Мар'яна Хемій, 23.03.2022

Бренд Balenciaga долучився до Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Program), що надає продуктову підтримку українцям, які рятуються від війни в Україні та за кордоном.

“Конфлікт — це ключовий драйвер голоду та харчової безпеки у світі. І Україна — не виняток. Ми глибоко стурбовані потенційним впливом на доступ до їжі для цивільного населення в постраждалих районах і потенційним впливом на продовольчу безпеку в інших регіонах”, — йдеться у зверненні. Тому у своєму Instagram Balenciaga закликає усіх охочих підтримати ініціативу WFP-Ukraine.

Команда бренду пише, що наслідки війни можуть бути катастрофічними для інших країн, оскільки басейн Чорного моря є одним із найважливіших у світі районів із виробництва сільськогосподарської продукції. Подальше порушення системи виробництва може призвести до зростання цін. А це, своєю чергою, вплине на мільйони людей, які вже постраждали від високої інфляції у своїх країнах.

Усесвітня продовольча програма (ВПП) розпочала екстрену операцію з надання продовольчої допомоги людям, які рятуються від війни всередині України та в сусідніх країнах. ВПП також очолює кластери телекомунікацій та логістики в надзвичайних ситуаціях від імені ООН.

На початку березня Balenciaga висловлював підтримку Україні: бренд видалив усі дописи в Instagram, окрім одного — з українським прапором; пожертвував кошти у Всесвітню продовольчу програму ООН, щоб надати першу гуманітарну допомогу українським біженцям. А також використав жовто-блакитні футболки як запрошення на показ у Парижі і зробив кілька луків із колекції в кольорах українського прапора.

Читайте також у рубриці Slow news
Київська агенція запустила застосунок з доставки валюти
Його мета — зробити валютні операції зручнішими та безпечнішими
Яким джерелам новин довіряють українці, — дослідження
15% українців нині не вірять жодним новинам
У Тelegram змінили систему пошуку каналів і груп
Вона пропонуватиме канали, які працюють на аудиторію країни, де перебуває користувач
Бренд TOUCHOF запустив благодійну колекцію BORING
Частину коштів спрямують на потреби Асоціації родин захисників “Азовсталі”
Проєкт “Ми однієї крові” створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни
50% вартості кожного товару спрямовують до громадських організацій
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень