fbpx
Slow news

Balenciaga долучився до програми ООН, яка підтримує українців

Бренд стурбований потенційним упливом війни на харчову безпеку
Мар'яна Хемій, 23.03.2022

Бренд Balenciaga долучився до Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Program), що надає продуктову підтримку українцям, які рятуються від війни в Україні та за кордоном.

“Конфлікт — це ключовий драйвер голоду та харчової безпеки у світі. І Україна — не виняток. Ми глибоко стурбовані потенційним впливом на доступ до їжі для цивільного населення в постраждалих районах і потенційним впливом на продовольчу безпеку в інших регіонах”, — йдеться у зверненні. Тому у своєму Instagram Balenciaga закликає усіх охочих підтримати ініціативу WFP-Ukraine.

Команда бренду пише, що наслідки війни можуть бути катастрофічними для інших країн, оскільки басейн Чорного моря є одним із найважливіших у світі районів із виробництва сільськогосподарської продукції. Подальше порушення системи виробництва може призвести до зростання цін. А це, своєю чергою, вплине на мільйони людей, які вже постраждали від високої інфляції у своїх країнах.

Усесвітня продовольча програма (ВПП) розпочала екстрену операцію з надання продовольчої допомоги людям, які рятуються від війни всередині України та в сусідніх країнах. ВПП також очолює кластери телекомунікацій та логістики в надзвичайних ситуаціях від імені ООН.

На початку березня Balenciaga висловлював підтримку Україні: бренд видалив усі дописи в Instagram, окрім одного — з українським прапором; пожертвував кошти у Всесвітню продовольчу програму ООН, щоб надати першу гуманітарну допомогу українським біженцям. А також використав жовто-блакитні футболки як запрошення на показ у Парижі і зробив кілька луків із колекції в кольорах українського прапора.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили кампанію для протидії експлуатації українських жінок
Через інтерес до порнографії за участю українок після повномасштабного вторгнення
В Іспанії запустили перше українське радіо Ucrania FM
Метою створення є інформаційна підтримка українськомовної спільноти
“Модуль тимчасовості” можна відвідати за допомогою 3D-туру
Віртуальна версія доступна в додатку Spatial
Запустили платформу, щоб зібрати діалекти з усієї України
Їх можна буде використовувати для самоосвіти чи створення подкастів
В Амстердамі відкрили першу артгалерею штучного інтелекту  
Картини коштують від 3 до 10 тисяч євро
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень