fbpx
Slow news

Balenciaga долучився до програми ООН, яка підтримує українців

Бренд стурбований потенційним упливом війни на харчову безпеку
Мар'яна Хемій, 23.03.2022

Бренд Balenciaga долучився до Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Program), що надає продуктову підтримку українцям, які рятуються від війни в Україні та за кордоном.

“Конфлікт — це ключовий драйвер голоду та харчової безпеки у світі. І Україна — не виняток. Ми глибоко стурбовані потенційним впливом на доступ до їжі для цивільного населення в постраждалих районах і потенційним впливом на продовольчу безпеку в інших регіонах”, — йдеться у зверненні. Тому у своєму Instagram Balenciaga закликає усіх охочих підтримати ініціативу WFP-Ukraine.

Команда бренду пише, що наслідки війни можуть бути катастрофічними для інших країн, оскільки басейн Чорного моря є одним із найважливіших у світі районів із виробництва сільськогосподарської продукції. Подальше порушення системи виробництва може призвести до зростання цін. А це, своєю чергою, вплине на мільйони людей, які вже постраждали від високої інфляції у своїх країнах.

Усесвітня продовольча програма (ВПП) розпочала екстрену операцію з надання продовольчої допомоги людям, які рятуються від війни всередині України та в сусідніх країнах. ВПП також очолює кластери телекомунікацій та логістики в надзвичайних ситуаціях від імені ООН.

На початку березня Balenciaga висловлював підтримку Україні: бренд видалив усі дописи в Instagram, окрім одного — з українським прапором; пожертвував кошти у Всесвітню продовольчу програму ООН, щоб надати першу гуманітарну допомогу українським біженцям. А також використав жовто-блакитні футболки як запрошення на показ у Парижі і зробив кілька луків із колекції в кольорах українського прапора.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп
Його символом стали номери 56-ї та 92-ї бригад
В Україні запустили сайт-хронограф російсько-української війни
На сайті є можливість підтримати українців донатом
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень