fbpx
Slow news

balbek bureau створило конструктор для проєктування відбудови знищених будинків

Після завершення формується PDF-файл на понад 60 сторінок з деталізацією проєкту
Бондар Каріна, 24.03.2023

Архітектурне бюро balbek bureau запустило онлайн-конструктор RE:Ukraine Villages, де можна безплатно згенерувати проєкт відбудови зруйнованих росіянами будинків.

“Конструктор пропонує елементи дизайну, типові саме для обраної місцевості — як базові, так і декоративні. Поступово ми розширимо географію проєкту й додамо нові дані з різних регіонів, постраждалих від війни”, — наголосили в бюро.

Мета проєкту — зробити процес відновлення житлових будинків простим і доступним для людей із різним достатком і потребами. А також — зберегти сформований образ українського села.

“Проєкт стартував з експедиції селами деокупованої Київщини — саме ця область стала першою в серії наших досліджень. Свої спостереження ми зібрали в доступному онлайн-конструкторі, який допоможе власникам будинків швидко ухвалити необхідні рішення і розпочати відбудову”, — пояснюють у balbek bureau.

У процесі роботи з онлайн-конструктором необхідно пройти 12 пунктів. Далі формується PDF-файл на понад 60 сторінок з деталізацією проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень