fbpx
Slow news

 balbek bureau розробило проєкт модульних будинків для тимчасового проживання  

Конструктор можна взастосувати на державному, й на приватному рівнях
Данилюк Даяна, 21.03.2022

Бюро архітектора Слави Балбека balbek bureau представило проєкт модульних будиночків тимчасового проживання для українців, які втратили свої домівки. Проєкт отримав назву RE:UKRAINE / refugee houses project.

Автори проаналізували світовий досвід розробки, будівництва та утримання селищ тимчасового проживання. Зібрана інформація підходить для різних типів будівництва, місцевості, форми ділянок, обсягу інвестицій та завдання щодо щільності поселення. 

“Основне завдання, яке ми ставимо перед собою — збереження гідного способу життя. Ми повинні зробити тимчасове проживання українців, які втратили свої домівки, звичний та здоровий спосіб життя, гідним.”

Містечка розраховані на різну кількість жителів – від 520 до 8220. У кожному передбачено будівництво житлових, громадських, кухонних і санітарних модулів. Житлові модулі спроєктовано у трьох варіантах: одно–, дво– та трикімнатні. Архітектори пропонують використовувати дерев’яно-каркасну систему.

Надалі команда проєкту планує презентувати його на державному рівні, склавши прпередній кошторис реалізації в різних масштабах, проаналізувати можливі ділянки для будівництва та працювати із залученням інвестицій під реалізацію.

Повний проєкт можна переглянути на сайті balbek bureau.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень