fbpx
Slow news

Австралійський стартап презентував їстівні чашки для кави

Щоб боротися з одноразовими виробами, які мають поліетиленову оболонку
Бондар Каріна, 29.05.2023

Австралійський краудфандинговий стартап Good-Edi запустив чашки для кави, які можна з’їсти. У такий спосіб прагнуть боротися з одноразовими виробами, які мають поліетиленову оболонку.

Таку тару можна використовувати і для гарячих, і для холодних напоїв. Вона зроблена із суміші житнього борошна, пшеничних висівок, вівсяних висівок, цукру, солі, кокосової олії та води. Має смак несолодкого печива.

Водночас вартість чашки кави на винос у такій тарі може зрости на один австралійський долар.

Читайте також у рубриці Slow news
Вісім українських медіа одночасно опублікували розслідування, заборонене судом
Рідкісний приклад солідарності на медіаринку: редакції пішли на юридичний ризик заради донесення правди
IKEA в Саудівській Аравії пов’язала знижки на дивани з епізодами футбольних матчів
Розмір знижки визначає номер футболіста, який опинився позаду захисної стінки під час виконання штрафного удару
Chanel анонсувала показ Haute Couture тизером-мультфільмом художниці Карлотти Фраєр
Анімований ролик став прологом до другої кутюрної колекції Матьє Блазі на посаді креативного директора бренду
Бренд diadia проведе в Києві благодійний томатний поп-ап
У програмі — продаж спеціального дропу, фермерських томатів за донат, збір коштів для 28-ї ОМБр, а також сезонний розпродаж у шоурумах
Домедична допомога в Україні: дослідження показало розрив між готовністю допомогти й реальними знаннями
Майже половина українців готові надавати домедичну допомогу, однак достатній рівень знань мають лише 13% людей
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень