fbpx
Slow news

ASMR-потяг на YouTube-каналі Укрзалізниці

Віртуальні рейси, дзенькіт склянок та шепіт провідника
Ірина Виговська, 30.05.2020

Київський Креативний Клуб та Укрзалізниця запустили перший віртуальний ASMR-потяг. Тепер кожен, хто сумує за подорожами, може «застрибнути» на рейс, послухати магічний заспокійливий стукіт коліс та подивитися у вікно. Тим, хто любить спати в потязі, радять вмикати звук, як колискову, і релаксувати.

«Покататися» на ASMR-потязі можна на YouTube-каналі Укрзалізниці. Досі в акаунті перевізника не було контенту, окрім стримів залізничної спартакіади. Також на Facebook-сторінці можна переглянути тизер проєкту із шепотом провідника.

Автори ідеї зазначають, що створили віртуальний потяг, бо за останні місяці українці засумували за подорожами. До того ж у багатьох накопичився стрес та погіршився сон.

«Ця ідея виникла давно, але в більш жартівливій формі. Коли я зрозумів, що її можна трансформувати в соціально значущий проєкт, одразу вирішив написати в Укрзалізницю. Далі був непростий шлях втілення проєкту в життя. Але маю сказати, що це цікава історія. І коли в державній компанії працюють молоді та прогресивні люди — це справді круто», — зазначає автор ідеї, засновник Київського Креативного Клубу Віктор Синьков.

Абревіатура ASMR означає «автономна сенсорна меридіональна реакція». Вона проявляється як розслаблення, легка ейфорія та «мурашки» по шкірі. За хештегом ASMR — мільйони роликів з нарізанням кольорового мила та розминанням в’язких або м’яких речовин. Учені пов’язують ефект ASMR зі зменшенням тривожності та напруження.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень