fbpx
Slow news

Аргентинський домен Google викупили за 5 доларів

Це зробив місцевий вебдизайнер
Альтман Дарина, 27.04.2021

30-річний дизайнер з Аргентини придбав місцеве доменне ім’я Google за суму, еквівалентну 5 доларам США. Це сталося 21 квітня протягом кількох годин, поки сайт не працював. 

Ніколас — так звати аргентинця — придбав домен у цілком легальний спосіб, без жодного зловмислення. Незабаром Google повернув собі домен, але в чоловіка залишився на пам’ять чек.

Як усе сталося? Дизайнер працював над сайтом клієнта, аж раптом помітив, що Google не працює. Тоді він відкрив сайт Мережевого інформаційного центру Аргентини. Ця організація відповідає за роботу доменів у зоні “.ar”. Ніколас пошукав Google і побачив, що домен “www.google.com.ar” доступний для купівлі.

“Я не думав, що мені справді дозволять це зробити. Я застиг, дивлячись на екран. Не міг повірити в те, що щойно сталося, — прокоментував Ніколас. — Хочу прояснити, що в мене ніколи не було поганих намірів, я просто намагався купити електронну адресу, і мені це дозволили”.

Однак сервіс швидко захопив і повернув домен Google. Компанія ще не повідомила про подію публічно і 5 доларів, витрачених на купівлю домена, Ніколасу ще не повернули. На думку деяких користувачів, вебдизайнер зміг придбати домен, оскільки Google забув оновити свою ліцензію.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень