fbpx
Slow news

Apple скасувала комісію в 30% для медіадодатків

Серед них Netflix і Spotify
Мачулка Ангеліна, 03.09.2021

Apple не братиме 30-відсоткову комісію з оплати послуг деяких додатків — тепер компанія перенаправлятиме користувачів на зовнішні сайти для оплати.

Ця зміна вступить у силу на початку 2022 року і торкнеться так званих додатків для читання. Це застосунки для читання журналів, газет, книжок, прослуховування аудіо, музики та перегляду відео. Зміна не стосуватиметься ігор, найприбутковішого класу мобільних додатків, а також покупок у додатках.

Про нововведення оголосили після посилення регуляторного контролю та критики щодо домінування на ринку мобільних платформ Apple та Alphabet Inc., зокрема після розслідування Японської комісії справедливої ​​торгівлі. Зараз подібні процеси відбуваюються у Південній Кореї, Індії, а також їх розглядають законодавці США.

Такі компанії, як Netflix і Spotify давно скаржаться, що Apple не дозволяє їм посилатися на свої портали, щоб користувачі могли підписатися на їхні послуги. Apple раніше відхиляла або видаляла сторонні програми, які намагалися перенаправити користувачів на альтернативні сайти оплати, і в результаті Netflix просто відмовився пропонувати можливість реєстрації в додатку.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень