fbpx
Slow news

Apple скануватиме телефони на предмет наявності дитячого порно

Звинувачення в шпигунстві компанія відкидає
Мачулка Ангеліна, 09.08.2021

Apple запустить функцію сканування контенту на телефонах, щоб виявляти матеріали із зображенням насильства над дітьми.

Щоб не порушувати конфіденційність, Apple перевірятиме завантаження на iCloud і в разі виявлення дитячої порнографії скануватиме відбиток пальця користувача та аналізуватиме усі зображення на телефоні. Компанія зможе попереджувати органи влади про наявність такого контенту в певного користувача.

Також стане доступна нова функція під назвою “Безпека спілкування”. Вона ідентифікуватиме та розмиватиме зображення сексуального характеру, отримані дітьми в програмі “Повідомлення”. Опція зможе сповістити батьків, якщо дитина віком до 12 років вирішить переглянути або надіслати таке зображення.

Такі функції розкритикували, звинувачуючи Apple у можливому розширенні можливостей цих опцій на запити урядів певних країн. Авторитарна влада могла б використати їх для пошуку політичного контенту, а анти-ЛГБТ-режими — для боротьби із сексуальним вираженням.

Проте Apple відкинула всі звинувачення в шпигунстві: “Ми раніше стикалися з вимогами створити та запровадити “урядові” зміни, які погіршують конфіденційність користувачів, і рішуче відмовлялися від цих вимог. Ми надалі будемо відмовляти їм”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень