fbpx
Slow news

Apple презентувала серветку для полірування гаджетів

А ще оновлений MacBook Pro, AirPods та колонки Homepod
Ольга Сакали, 19.10.2021

На презентації Apple, що відбулася 18 жовтня, компанія показала лінійку нових продуктів. Це оновлений MacBook Pro, AirPods, оновлені колонки Homepod та нові процесори M1 Max і M1 Pro. Також компанія випустила серветку для полірування гаджетів за $19, за допомогою якої можна очистити дисплеї Apple.

Компанія оновила палітру кольорів колонок Homepod — представила їх у білому, синьому, червоному, жовтому й чорному кольорах.

Уперше з 2019 року Apple вдосконалила навушники — зменшила розміри AirPods 3, збільшила час роботи до 6 годин слухання музики й 4 годин для телефонних розмов. Нові навушники адаптуються під слух людини, а спеціальна сітка забезпечує якісне звучання дзвінка, навіть коли є вітер. Нові навушники ліпше захищені від вологи, а також можуть розпізнавати своє місцезнаходження — якщо вони в кишені чи на іншій поверхні, то звук автоматично вимикається.

Новий MacBook Pro представили в двох версіях: з 14- і 16-дюймовими екранами. Створили нові процесори M1 Pro та M1 Max, тачбар замінили на клавіші й повернули магнітний роз’єм MagSafe. Також Apple змінила дизайн панелі з камерою і зробила її схожою на фронтальну камеру iPhone.

Доставлятимуть і MacBook Pro, і AirPods з 26 жовтня. 14-дюймова модель MacBook Pro коштує $1999, 16-дюймова — $2499. Ціна навушників — 179$. Ціна колонок залишається старою — $99, але замовити їх у нових кольорах можна буде лише в листопаді.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень