fbpx
Slow news

Apple представила кампанію з роботами афроамериканських фотографів

Відео присвячене до Місяця чорної історії
Коськовецька Аліна, 03.03.2021

Компанія Apple випустила нову кампанію, залучивши до участі темношкірих фотографів США. Ролик “Рідне місто” демонструє найкращі роботи митців та містить розповіді про їхні рідні околиці.

“На честь Місяця чорної історії 32 темношкірих фотографи-візіонери країни показують нам свої рідні міста. На зйомках фільму — Філіп Юманс, молодий режисер, який переміг на кінофестивалі Tribeca. Він стежить за багатьма нашими майстрами-фотографами, що відзначають досвід, досконалість, любов та фантазію темношкірих колег”, — коментує команда Apple.

Герої розповідають про свої рідні міста, їхнє походження, а також про ідеї та цілі на майбутнє. Фільм повністю знятий на камеру IPhone 12 Pro.

Читайте також у рубриці Slow news
Prada Beauty перетворила міланський фруктовий ринок на розкішний попап
Бренд розмістив парфуми та косметику серед апельсинів, кавунів і лимонів у відомій крамниці Frutteto Garibaldi
Рух VETERANKA розпочав кампанію «Тут буде Рух» у Львові та області
Її мета — перезапуск регіонального осередку для підтримки ветеранок і чинних військовослужбовиць
Український фотограф створив фотоальбом про Старобільськ і його жителів
Світлини зроблені з 2017 року до початку повномасштабного вторгнення, а саму збірку автор називає присвятою рідному дому
Висока вартість квитків на ЧС стала основою нової кампанії Air Transat
Канадська авіакомпанія порівняла ціну одного матчу з вартістю подорожі до країн, за які вболівають фанати
Костянтин і Влада Ліберови презентують книгу документальних фотографій «Очі війни»
До видання увійшли 280 світлин і тексти про події війни в Україні
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень