fbpx
Slow news

Apple наразі має 1,8 млрд активних пристроїв

Цьому сприяв святковий період зими 2021/2022
Мачулка Ангеліна, 28.01.2022

Apple нарахувала 1,8 мільярда своїх активних пристроїв і оголосила про рекордні прибутки.

Під час святкового новорічного сезону 2021/2022 Apple заробила більше, ніж будь-коли — за цей період додалося ще 150 мільйонів її активних пристроїв. 

Варто зазначити, що активним пристроєм компанія вважає ті гаджети, які працювали із сервісом Apple протягом останніх 90 днів. Тож цифра в 1,8 мільярда охоплює різноманітне обладнання Apple.

У першому фінансовому кварталі компанія отримала $123,9 млрд доходу та рекордний чистий прибуток у розмірі $34,6 млрд. Зокрема, пристрої iPhone унаслідок святкових розпродажів принесли бренду $71,63 млрд.

Читайте також у рубриці Slow news
Rolex відкрив шоурум годинників на висоті 3020 метрів у швейцарських Альпах
Бутик в Енгельберзі став одним із найвисокогірніших торговельних просторів у світі
Проєкт повнометражного ігрового фільму режисера Філіпа Сотниченка отримав нагороду Transylvania Pitch Stop 2026
Стрічка Times New Roman отримала 5 тисяч євро на розвиток проєкту
Easy Drive відкрила набір на безплатну програму підготовки жінок-інструкторок з водіння
Учасниці отримають професійну підготовку, наставництво та можливість працевлаштування
Малий театр проведе третій фестиваль «Культ Києва» з темою «Маніфест»
У програмі — вистави, покази короткометражок, лекції, перформанси, ярмарок локальних брендів і благодійний аукціон
Gillette відповіла гумором на вимогу FIFA прибрати назву стадіону в Бостоні
Компанія перетворила вимушене маскування своєї вивіски на вірусний контент у соцмережах
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень