fbpx
Slow news

Apple наразі має 1,8 млрд активних пристроїв

Цьому сприяв святковий період зими 2021/2022
Мачулка Ангеліна, 28.01.2022

Apple нарахувала 1,8 мільярда своїх активних пристроїв і оголосила про рекордні прибутки.

Під час святкового новорічного сезону 2021/2022 Apple заробила більше, ніж будь-коли — за цей період додалося ще 150 мільйонів її активних пристроїв. 

Варто зазначити, що активним пристроєм компанія вважає ті гаджети, які працювали із сервісом Apple протягом останніх 90 днів. Тож цифра в 1,8 мільярда охоплює різноманітне обладнання Apple.

У першому фінансовому кварталі компанія отримала $123,9 млрд доходу та рекордний чистий прибуток у розмірі $34,6 млрд. Зокрема, пристрої iPhone унаслідок святкових розпродажів принесли бренду $71,63 млрд.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна представила адаптивний посуд, створений у співпраці із Superhumans Center
Доступні дві моделі тарілок, розроблені для людей із травмами верхніх кінцівок, протезуванням або порушеннями моторики
Олена Зарецька проведе майстерку за мотивами мозаїки «Боривітер» на благодійному випускному в Києві
Зібрані кошти спрямують на розширення підземного освітнього простору для дітей на Харківщині
Guzema Foundation та Atlas Festival об’єдналися заради підтримки «Збору 150%»
Створили благодійну колекцію прикрас на основі айдентики фестивалю
На ВДНГ у вересні відбудеться фестиваль «Книжкова країна. Загадкова»
Темою нового сезону стане література, що пробуджує уяву
Rolex відкрив шоурум годинників на висоті 3020 метрів у швейцарських Альпах
Бутик в Енгельберзі став одним із найвисокогірніших торговельних просторів у світі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень