fbpx
Slow news

Anoeses та KyivPride запускають соціальний проєкт, щоб підтримати  ЛГБТІК+ спільноту в Україні

Ініціативу доповнила колекція кастомних аксесуарів зі шкіри
Бондар Каріна, 08.05.2023

Anoeses та громадська організація KyivPride презентують соціальний проєкт #WEAREFREEDOM, що має на меті привернути увагу до важливості підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні.

#WEAREFREEDOM охоплює шість інтерв’ю з ЛГБТІК+ людьми про їхній досвід життя в Україні, боротьбу за свої права, волонтерську діяльність та підтримку України під час війни.

“Цей проєкт має показати нашу підтримку ЛГБТКІ+ спільноти в Україні та внести видимі зміни. Ми втілили свої ідеї у кастомному одязі, який створили разом із художником Нікітою Гудзовським і поговорили про любов та сміливість, свободу та красу разом із сімома прекрасними героями! Ця робота впливає на бачення, і ми сподіваємося, що вона поширить принципи прийняття та знайде вашу підтримку”, — коментують розробники кампанії.

Проєкт доповнила колекція кастомних аксесуарів зі шкіри. До колекції увійшли: браслет, маска, портупея, корсет, чокер та комплект білизни, створені у чорному кольорі, із візуальними й текстовими образами, виконаними білою фарбою.

25% коштів, виручених від продажу капсульної колекції, передадуть до KyivPride на підтримку їхньої адвокації та громадських ініціатив.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень