fbpx
Slow news

Американський фітнес-клуб закликає не давати собі обіцянки на майбутній рік у січні

Клуб навіть відмовився реєструвати нових клієнтів 1 січня
Мачулка Ангеліна, 02.01.2023

У США фітнес-компанія Equinox опублікувала новий маніфест “Ми не говоримо про січень” — про неприйняття порожніх обіцянок на майбутній рік.

Національну кампанію розробили в партнерстві з незалежним агентством Collins. У її межах Equinox відмовляється від короткострокових новорічних обіцянок і натомість заохочує постійну самовідданість своїм ідеям. Для цього мережа фітнес-клубів навіть не реєструвала нових клієнтів 1 січня.

“Ми віримо, що січень — це фарс, наповнений мантрами й афірмаціями, які приємні протягом трьох тижнів, але ніколи не підштовхують вас далі. Equinox не йде на поводі. Equinox є прикладом віри в те, що життя кується в крайнощах, і оскільки ми існуємо для людей, які постійно доводять себе до цих крайнощів, ми не можемо із чистим сумлінням підтримувати рух «новий рік, новий я», що відбувається кожного січня”, — каже Вілл Маєр, віцепрезидент і виконавчий креативний директор Equinox.

Візуал для кампанії спеціально зробили чорно-білим і з застосуванням лише тексту. Так Equinox намагається відійти від принципу використання фотографій тільки у своїй рекламі.

Вміст кампанії поширюватиметься через повносторінкову рекламу в газеті New York Times, цифрову рекламу, платні соціальні мережі, клуби, вебсайт Equinox і облікові записи соцмереж.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень