fbpx
Slow news

Amazon випустила рекламу з Рапунцель і Клеопатрою у головних ролях

Так компанія прорекламувала сервіс Amazon Prime
Мачулка Ангеліна, 08.08.2021

Компанія Amazon випустила рекламу свого сервісу Amazon Prime, у якій головними героїнями стали Рапунцель і Клеопатра. Темою стало гасло “Prime змінює все”.

У двох відео переосмислили сюжет класичної казки та історії. У першому ролику Рапунцель вирішує взяти все у свої руки: замовляє на Amazon Prime високу драбину й тікає з вежі. Пізніше вона відкриває свою перукарню, яка стає дуже популярною.

Друге відео показує, як цариця Єгипту Клеопатра, натхненна фільмом “Поїздка в Америку 2”, замовляє своїм підданим подарунки на Amazon Prime.

“Використання казкових героїв та історичних осіб для підкреслення того, як Prime відкриває нові можливості, — це впізнавана тема, враховуючи зростання впливу Prime у нашому повсякденному житті, — говорить представник компанії Amazon. — Ми намагаємося залучити нових та постійних членів Prime, а також клієнтів Amazon, які ще не підписалися на Prime”.

В обох рекламах використали впізнавані треки — Feeling Myself від Нікі Мінаж та Бейонсе для Рапунцель і Driver’s Seat  від Sniff ‘n’ the Tears для Клеопатри.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень