fbpx
Slow news

Amazon розіграє автівки та $2 млн серед вакцинованих працівників

Отримати призи можна буде під час лотереї
Мачулка Ангеліна, 11.08.2021

Amazon розіграє серед своїх працівників грошові подарунки в розмірі до $500 тисяч, а також автомобілі й пакети відпусток. Претендувати на дорогоцінні подарунки можуть ті працівники, які отримали щеплення проти Covid-19.

Amazon поки що не бажає робити вакцинацію примусовою для 1,3 мільйона працівників. Проте сподівається, що корпоративна лотерея Max Your Vax переконає людей таки отримати щеплення.

Для цього компанія влаштує лотерею, у якій розіграє загалом 18 призів на загальну суму $2 мільйони: дві грошові винагороди у розмірі $500 000, шість нагород у розмірі $100 000, п’ять нових автомобілів і п’ять пакетів відпусток.

“Ми твердо віримо, що найкращий спосіб захистити наших працівників від Covid-19 — це щеплення, — заявляє речниця Amazon Келлі Нантел. — І ми пишаємося тим, що провели понад 1100 заходів із вакцинації на місці, щоб максимально допомогти отримати щеплення нашим працівникам та їхнім домочадцям”.

Повідомляють, що з 9 серпня працівники Amazon повинні будуть носити маски у своїх логістичних закладах, незалежно від статусу вакцинації, через поширення нового штаму коронавірусу “Дельта”. Вакцинованам працівникам дозволяли не носити маски з кінця травня.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень