fbpx
Slow news

Amazon більше не продає книг, що описують ЛГБТ-людей як психічно нездорових

Це може вплинути на книжковий бізнес у США
Альтман Дарина, 18.03.2021

Amazon припинив продавати книги, у яких належність людини до ЛГБТ-спільноти описується як психічне захворювання. Компанія повідомила про це у листі до американських сенаторів-республіканців, відповівши на запитання, чому з майданчика зникла книга “Коли Гаррі став Саллі: відповідь на трансгендерний момент”.

Автор видання — академік Раян Андерсон, який є противником одностатевих шлюбів. ЛГБТ-активісти назвали його книгу шкідливою ​​та небезпечною для трансгендерних дітей і тих, хто шукає інформацію про трансідентичність.

“Як продавці книг ми надаємо нашим клієнтам доступ до різних точок зору, зокрема до книг, які деякі клієнти можуть вважати неприйнятними. Проте, ми залишаємо за собою право не продавати певний товар. Усі роздрібні торговці мають право робити такий вибір. Стосовно вашого конкретного запитання — ми вирішили не продавати книги, в яких ідентичність ЛГБТК+ зображується як психічне захворювання”, — зазначили в листі Amazon.

Це рішення може серйозно вплинути на книжковий бізнес у США, оскільки 53% всіх друкованих книг у країні купують на Amazon, а частка електронних становить 80%.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень