fbpx
Slow news

Активісти нагадують про річницю підриву Каховської ГЕС

Їхня мета – привернути увагу до злочинів рф проти природи
Кірста Олена, 07.06.2024

Креативна агенція St.Luke’s з Лондона започаткувала інформаційну кампанію, присвячену річниці підриву росіянами Каховської ГЕС, а UAnimals проводять мітинги у Європі.

У межах кампанії представники креативної агенції St.Luke’s закликають міжнародний кримінальний суд визнати екоцид міжнародним кримінальним злочином. За їхніми словами, масове пошкодження та руйнування екосистем протягом багатьох років призвело до глобальної кліматичної та екологічної кризи. У межах кампанії агенція створила петицію щодо визнання екоциду міжнародним кримінальним злочином. Підписати її можуть всі небайдужі.

Також, щоб нагадати про важливість ініціативи, у St.Luke’s закликають використовувати в публікаціях гештеги #StopEcocide та #NatureDemandsJustice.

Нагадав про трагедію, яка сталася 6 червня 2023 року з вини росіян, і всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals. до річниці підриву Каховської ГЕС вони провели мітинги в Європі. Перші акції відбулися в Парижі та Амстердамі, Лісабоні, Варшаві та Берліні. На вулиці вийшли українці, іноземці та представники європейських інституцій, щоб нагадати світу про злочини, які рф чинить проти природи.

Cерія мітингів Together against ecocide триватиме до 9 червня в межах кампанії #StopEcocideUkraine. Організатори закликають українців за кордоном та іноземців виходити на мітинги та об’єднуватися у символічне коло, щоб нагадати світові про російські злочини проти природи. Акції відбудуться також в інших містах, серед них Порто й Сан Дієго.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Теми
Війна
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень