Slow news

Акторка Гантер Шафер знялася в рекламі Prada

Режисером ролика виступив Ксав’є Долан
Альтман Дарина, 11.05.2021

Люксовий модний дім Prada представив свою фірмову сумку Galleria у новому оформленні. У рекламній кампанії знялася зірка серіалу “Ейфорія” Гантер Шафер.

Режисером 59-секундного ролика виступив Ксав’є Долан. У ньому Шафер грає роль молодої дівчини, яка фантазує під час моделювання сумки в різних відтінках.

Читайте також у рубриці Slow news
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Sephora запровадила «Тихі години» у своїх магазинах по всьому світу
У визначені години магазини зменшують гучність музики та кількість візуальних подразників, щоб створити спокійніше середовище для покупців
Бренд crumb. випустив balmer, натхнений дзеркальною маскою британського художника Фредді Яунера
Дзеркальне паковання відображає місто, людей і рух, пропонуючи змістити увагу із себе на навколишній світ
Marie Claire Ukraine тестує ШІ-озвучування матеріалів
Нова функція зокрема має зробити матеріали доступнішими для людей із порушеннями зору та труднощами читання
Фільм Марії Пономарьової «По батькові» відібрали до конкурсної програми TIFF у Торонто
Стрічка розповідає про режисерку, яка намагається з’ясувати причину зникнення свого по батькові з міжнародних документів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень