fbpx
Slow news

Ajax Systems реконструювали спортивний майданчик у Києві

Новий корт розташовано за адресою Шота Руставелі, 46
Альтман Дарина, 14.09.2020

Ajax Systems, компанія з виробництва професійних охоронних систем, реконструювала спортивний майданчик для Природничо-наукового ліцею №145 в Києві.

Новий корт розташовано за адресою Шота Руставелі, 46. На ньому можна грати в баскетбол, волейбол, мініфутбол і теніс. Також його використовуватимуть учні ліцею та спортивних секцій.

Майданчик — це перший етап кампанії з підтримки ліцею та молодих інженерів. Надалі Ajax Systems планують забезпечити обладнанням шкільну лабораторію, провести для школярів Career Day і допомогти їм з вибором майбутньої професії.

Олександр Конотопський, CEO Ajax Systems

Коли я був школярем, я дуже любив грати у футбол і баскетбол. Але хороших майданчиків у мене на районі не було. Ц баскетбол грали на гравійці, а у футбол — на галявині. Місце для гри не вдавалося знайти ні в сусідніх школах, ні на території підприємств. Тоді я вирішив, що коли виросту, сам побудую спортивний майданчик, на якому школярі зможуть у своє задоволення грати у футбол. Новим місцем для будівництва майданчика ми обрали ліцей №145. Колектив школи багато років поспіль готує найсильніших фахівців у галузі фізики та математики. Ми вирішили підтримати ще й спортивний дух, адже саме спорт дає можливість розвитку на 360 градусів, розвиває командний дух, амбіції та здорове суперництво.” 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень