fbpx
Slow news

Airbnb пропонує безплатно жити в будинку на Сицилії

У межах проєкту з розвитку туризму
Ольга Сакали, 21.01.2022

Сервіс оренди житла Airbnb шукає охочих, хто поселиться у відреставрованому будинку на півдні Сицилії, у провінції Самбука-ді-Сицилія.

У такий спосіб компанія прагне підтримати розвиток туризму в регіоні та заохотити людей сюди переїжджати.

Airbnb шукає повнолітню людину зі знанням англійської та бажано італійської. Новий мешканець може переїхати як самостійно, так і з родиною, партнером чи другом. Після переїзду потрібно долучитися до життя міста — наприклад, збирати виноград чи оливки. Водночас можна буде працювати віддалено. У провінції новому жителю запропонують курси італійської мови та кулінарії. Залишитися в будинку можна щонайменше на три місяці, решту дев’ять — треба здавати одну чи більше кімнат туристам через Airbnb.

“Принадність цієї кампанії у тому, що вона дає другий шанс не лише покинутому історичному будинку в самому серці нашого селища, а й тому, хто у нього переїжджає”, — розповідає мер міста Леонардо Чаччо.

Ця ініціатива — частина кампанії “Будинок за 1 євро”, у межах якої можна придбати покинуті занедбані будинки за 1€ та відреставрувати їх. Для цього треба залишити депозит та зробити ремонт у встановлений термін. На відміну від інших будинків кампанії, помешкання, яке пропонує Airbnb, уже відремонтовала архітектурна компанія Studio Didea.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень