fbpx
Slow news

“Агуша” запустили проєкт для допомоги дітям з інвалідністю

Завдяки акції планують запустити “Космотабір”
Коротенко Оля, 03.06.2021

Бренд дитячого харчування “Агуша” компанії PepsiCo запустив благодійний проєкт #ЗаПравоНаЩастя. У період з 12 травня по 30 червня з кожного проданого сирочка “Агуша” 40 копійок перераховуватимуть до фонду “Бачити серцем”, який допомагає дітям, підліткам та молодим людям з інвалідністю й комплексними порушеннями розвитку.

Завдяки акції планують запустити “Космотабір” — інклюзивний денний міський літній табір, в якому відпочиватимуть та розвиватимуться діти незалежно від віку, наявності або відсутності медичного діагнозу.

“Головне завдання бренду “Агуша” — допомагати мамі виростити щасливих дітей. Ми переконані, що право на щастя є в кожної дитини. На жаль, діти з інвалідністю часто опиняються поза звичними для всіх дитячими розвагами, такими як турпоходи або поїздки в табори. Через це вони втрачають моменти безтурботного, щасливого дитинства. Наша місія в цьому проєкті — допомогти дітям реалізувати їхнє право на щастя”, — коментує Асель Сатенова, керівниця молочного бізнесу компанії PepsiCo Ukraine.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень