fbpx
Slow news

“Агенти крові” оголосили переможців конкурсу постерів “Art Donation”

Конкурс відбувся до Всесвітнього дня донора крові
Мачулка Ангеліна, 14.06.2021

Громадська організація “Агенти крові” оголосила переможців Другого щорічного конкурсу постерів “Art Donation”.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 207 авторів з 27 міст України та з-за кордону. Усього надіслали 295 робіт. З них було обрано шістьох переможців — трьох за версією журі та трьох за результатами онлайн-голосування.

До складу журі ввійшли: ілюстратор Сергій Майдуков, директорка видавництва “Основи” Дана Павличко, співзасновник та Chief Creative Officer KАМА Сергій Вовк, співзасновники студії CREVV Антон та Наташа Іванові, партнер агенції “Gres Todorchuk PR” Олександр Тодорчук та артдиректор Numo Team Саша Биченко.

Ось імена переможців:

  • 1 місце — Коля Сорокін (м. Бровари, Київська обл.);
  • 2 місце — Іра Купренко (м. Вишгород, Київська обл.);
  • 3 місце — Катя Колесник (м. Київ).
Робота Колі Сорокіна

Онлайн-голосування провели на Facebook-сторінці “Агентів крові”. Згідно з ним переможцями стали Вікторія Воропай (Харків, Україна), Тетяна Корнійчук (Вільнюс, Литва) й Оксана Драчковська (Львів, Україна).

Постер Вікторії Воропай

“Ми ставили собі за мету говорити про донорство цілих два місяці замість одного дня. Завдяки «Art Donation» це вдалося. Навіть більше: ці 300 постерів тепер візьмуть естафету і продовжать історію за Агентів”, — говорить про ініціативу засновниця волонтерського проєкту Олена Балбек.

Відібрані постери стали виставкою мистецької донації, присвяченої Всесвітньому дню донора крові. Роботи можна побачити у двох магазинах мережі “Сільпо” в Києві за адресами: вул. Павла Тичини, 1в та вул. Ярославська, 56а.

Раніше ми писали про те, як і про що комунікують донорські проєкти.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень