fbpx
Slow news

“Агенти крові” анонсують конкурс постерів до Всесвітнього дня донора

Щоб привернути увагу до важливої теми донорства
Данилюк Даяна, 19.04.2021

Волонтерська організація з популяризації донорства “Агенти крові” запускає 2-й Щорічний конкурс постерів до Всесвітнього дня донора. Конкурс триватиме з 19 квітня по 25 травня, а переможців оголосять напередодні Дня донора, який відзначають 14 червня.

Конкурс постерів Artdonation – це спосіб привернути більше уваги до теми донорства, підвищити обізнаність про Всесвітній день донора й розв’язати проблему упередженого сприймання шляхетного вчинку донорів.

Головне завдання конкурсу — створити постери, застосовуючи виразні метафори, асоціації, образи, щоб показати важливість, сміливість та красу вчинку, які ховаються за страшною голкою.

“Постери завжди були одним з дієвих інструментів для змін у суспільстві. З першого Artdonation ми були впевнені, що потрібно продовжувати та розвивати проєкт. Візуальна мова — універсальна, відгукується кожному, легко запам’ятовується та залишається в серці. На жаль, ми в Агентах не володіємо цією мовою, тож покликали на допомогу сильне українське творче ком’юніті”, – розповіла Олена Балбек, засновниця “Агентів крові”.

Переможців обиратимуть професіонали: артдиректори, спеціалісти соціальних проєктів та дизайнери. Їхні роботи стануть символами Всеукраїнського дня донора-2021 та будуть представлені на виставці, яка відбудеться в межах відзначення свята.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень