fbpx
Slow news

Агенція TWID запускає платформу для співпраці між українськими та світовими креативними агенціями

Щоб допомогти заручитися професійною підтримкою закордонної спільноти
Бондар Каріна, 17.03.2023

Українське креативне агентство TWID та британське Red Bee Creative заснували ініціативу Twïnning. У її межах креативники можуть шукати однодумців та колаборації.

Головною метою Twïnning є допомогти українським агенціям розвивати креативну індустрію та заручитися професійною підтримкою закордонної креативної спільноти.

Учасникам пропонують: доступ до світового нетворку з іноземними агентствами, можливості для співпраці з міжнародними колегами, обмін досвідом, конструктивний фідбек, можливість запуску спільних проєктів та ініціатив.

“Наша ініціатива має всі шанси злетіти, – впевнена стратегиня TWID Діана Кудашева, – бо вона безпосередньо відповідає потребі, яка наразі існує у креативної індустрії в Україні – потребі у провіднику і спрощеній адаптації на нових ринках. А також корисному нетворкінгу та дружбі”

Всі охочі долучитися до Twїnning можуть зробити це, приєднавшись до спільноти в LinkedIn. Учасники мають розповісти про свою команду, відповідати на запити або самому шукати цікаві пропозиції від іноземних агенцій.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень