fbpx
Slow news

Агенція TWID у співпраці з Happy Paw шукає нових людей до команди та дім для тварин

Агенції – нові кадри, тваринам з притулків – нові господарі
Альтман Дарина, 22.04.2021

TWID Creative Studio запустили ініціативу, у межах якої шукають нових людей до себе в команду та допомагають знайти дім безпритульним тваринам з благодійного фонду Happy Paw.

В агенції вирішили зробити рекрутинг окремим інструментом комунікації з аудиторією. Команда агенції створила лендинг, в якому зібрала 5 актуальних вакансій та розмістила поруч профайли тварин з притулку, які шукають сім’ю. 

У такий спосіб в агенції вирішили поєднати рекламу із соціально важливою проблемою.

“У нас з’явилася потреба одразу в великій кількості нових працівників, і ми зрозуміли, що простіше не шукати їх окремо, а об’єднати все в єдину комунікацію — фактично запустити рекламну кампанію. Звичайно, просування кампанії потребує відповідного бюджету, тому ми вирішили використати гроші таким чином, щоб максимізувати користь і для третьої сторони. Величезні суми витрачаються на рекламні охоплення, і круто, коли суто внутрішня комунікація агенції має додаткову цінність для інших.

Загалом хотілося б цим прикладом підштовхнути бренди й агентства частіше додавати подібну складову під час взаємодії з аудиторією. Оскільки ця історія не тільки про екологічне використання ресурсів, а й про інвестиції в добро, зокрема. Ми не знаємо, чи можна вважати такий формат новим, але раді просувати цю ідею локально та бути серед компаній, які розуміють важливість підтримки благодійності”, – коментує Алекс Твіста, співзасновник та креативний директор агенції TWID. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень