fbpx
Slow news

Агенція Postmen разом з UN Women і UNFPA розробили міжнародну кампанію проти гендерних стереотипів

У роликах зобразили типові сюжети
Альтман Дарина, 16.01.2021

Рекламна агенція Postmen співпрацювала з регіональними бюро ООН Жінки та ООН у Європі та Центральній Азії для розроблення регіональної кампанії проти гендерних стереотипів щодо розподілу домашніх обов’язків та догляду за дітьми під назвою “Look Beyond”.

Кампанію запустили в межах програми “ЄС 4 – Гендерна рівність: Разом проти гендерних стереотипів та гендерного насильства”, яку фінансує Європейський Союз. Вона реалізується спільно з UN Women та UNFPA та націлена на 6 країн: Вірменія, Азербайджан, Білорусь і Молдова.

Пандемія COVID-19 та карантинні заходи, які вводили уряди різних країн для її стримування, різко збільшили тягар домашніх справ на сім’ї. Через поширені гендерні стереотипи щодо ролі жінок та чоловіків у сім’ї цей тягар особливо торкнувся жінок.

У цьому контексті UN Women та UNFPA вирішили розробити кампанію, яка кидає виклик незбалансованому розподілу домашніх обов’язків, і звернулися до Postmen, щоб разом її реалізувати.

У межах кампанії використали слоган “Дивись ширше!” (“Look beyond!”), який і взяли за основу ідеї. Postmen Production створили три ролики, у яких використали популярні стереотипні сюжети, але показали їх ширше.

В одному ролику дівчина милується собою перед дзеркалом. Але як тільки камера від’їжджає далі, бачимо, що героїня ролика насправді вішає дзеркало на стіну.

У цьому ролику, на перший погляд, чоловік щось лагодить — весь лоб замастив. Знову стереотип — насправді це тато просто малює фарбами зі своєю донькою.

“Ми хотіли, щоб ідея та концепт кампанії були простими та однаково зрозумілими для шести країн. І це стало для нас цікавим викликом — знайти унікальні спільні риси в розподілі гендерних ролей, аналізуючи різний менталітет”, — розповіли в агенції.

Окрім відео, Postmen також розробила зовнішню рекламу з теглайном “Домашні справи не мають статі” (“Chores Have No Gender”) та маску в Instagram. Вона рандомно видає користувачу домашній обов’язок.

Читайте також у рубриці Slow news
«Катерина» – створили платний застосунок, який допоможе в небезпечних ситуаціях
На виклик упродовж 5 хвилин приїде група оперативного реагування
21 червня відбудеться міжнародна акція «Візьми собаку на роботу»
У такий спосіб привертають увагу до культури поводження з тваринами
Укрпошта випустила нову марку «Україно, вперед!»
Її присвятили участі національної збірної з футболу в Євро-2024
«Натхнені Параджановим» – новий проєкт від мережі «Сільпо»
Його створили до 100-річчя з дня народження митця
16 червня на ВДНГ проведуть благодійний забіг
Участь візьмуть бійці з ампутаціями, зірки шоу-бізнесу та лідери думок
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень