fbpx
Slow news

Агенція FFFACE.ME та “Україна без сміття” запустили благодійний Insta-фільтр

У такий спосіб збирають кошти на будівництво культурного об’єкта про сміття
Альтман Дарина, 11.05.2021

Соціальний проєкт “Україна без сміття” у співпраці з агенцією FFFACE.ME запустили благодійний Instagram-фільтр. Кожна сторіс із фільтром “Sortobozhenka” приноситиме 5 гривень на будівництво культурного об’єкта на ВДНГ, що популяризуватиме роздільний збір відходів.

Благодійний флешмоб пройде з 11 по 24 травня. Що більше сторіс зроблять користувачі, то більший благодійний внесок після завершення флешмобу отримає організація.

Усі зібрані кошти “Україна без сміття” використає на будівництво нового культурного об’єкта на ВДНГ, що об’єднає в собі Станцію сортування, Музей перероблення та споживання, open-air простори для артподій і безпластиковий фермерський ринок.

Щоб зробити благодійну сторіс, потрібно використати фільтр “Sortobozhenka” та відмітити в сторіз Rocket  і УБС.

“Ми пропонуємо унікальну механіку благодійних проєктів, долучаючись до якої бренд-спонсор працює в межах звичного CPA-формату, тобто платить тільки за рекламну дію. Окрім того, що такий бренд-спонсор допомагає робити добру справу, він ще й отримує найактивніше з можливих розміщень – інтеграцію в сторіс звичайних юзерів.

Саме тому FFFACE SOCIAL – єдиний рекламний інструмент, що дозволяє автоматизовано співпрацювати зі звичайною аудиторією за CPA-моделлю. Так бренд, із одного боку, виходить на нові аудиторії та створює позитивний контекст про себе, а з іншого – сплачує тільки за результат. І нарешті, всі кошти йдуть не до “цукербергів”, а на важливу для українців справу”, – коментує Дмитро Корнілов, співзасновник та СЕО FFFACE.ME.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень