fbpx
Slow news

Агенція “Або” створила англомовний онлайн-журнал про війну в Україні

Акцентуватимуть на історіях зі Сходу та Півдня України
Мачулка Ангеліна, 04.05.2022

Креативне агентство “Або” запустило онлайн-журнал про війну в Україні.

Сайт Svoi.Global розповідатиме “про Україну під час війни, людей, які виборюють перемогу, міста, які тримають оборону, та вчинки, якими пишається нація”.

Матеріали для проєкту писатимуть автори на фрилансі, а також в онлайн-журналі з’являтимуться найкращі перекладені тексти з ресурсів “Свои. City” й “Евакуація.City”. Акцент у матеріалах робитимуть на Харківську, Запорізьку, Херсонську, Дніпропетровську, Одеську, Луганську та Донецьку області.

Головним каналом комунікації для видання стане Twitter.

“Одна із наших головних цілей — налагодити контакт з іноземними виданнями та журналістами, які зацікавлені у поширенні історій про Україну та українців. Все для того, щоб якомога більше людей за кордоном дізналися, що насправді відбувається у нашій країні та із чим стикаються українці. Наші матеріали можна передруковувати чи адаптовувати під свій формат. Ми також готові підказувати контакти героїв або ж готувати ексклюзивні історії на замовлення”, — коментує координаторка проєкту Юліана Охотнік.

Одним із перших партнерів Svoi.Global стала Boston Herald, одна з найбільших газет у Бостоні. Там вийшла стаття про лікаря з Попасної.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень