fbpx
Slow news

Агенція “Або” проводить конкурс. Переможці отримають кошти для написання матеріалів про жертв війни

Роботи опублікують на сайті Національного меморіалу загиблих цивільних і військових
Мачулка Ангеліна, 30.06.2022

Агенція “Або” оголосила конкурс для локальних ЗМІ, де переможці отримають гроші на матеріали про вшанування пам’яті загиблих цивільних і військових у війні з рф.

Конкурс запустили для наповнення сайту Національного меморіалу загиблих цивільних і військових. Тексти переможців потраплять на сайт і будуть опубліковані у локальних медіа.

“Ми збираємо велику редакцію, яка працюватиме над Національним меморіалом загиблих цивільних і військових. Також нам потрібні сильні автори-фрилансери в регіонах, які долучаться до проєкту. Цей конкурс — наша спроба знайти таких людей”, — пояснює Лєра Лауда, співзасновниця агенції “Або”.

У конкурсі зможуть узяти участь як редакції регіональних ЗМІ, так і штатні чи позаштатні автори (які мають можливість опублікувати матеріал в одному з регіональних ЗМІ). Конкурсанти повинні подати заявку й описати план свого матеріалу про військових і цивільних жертв війни. Агенція відбере 10 ідей, автори яких отримують 4 тисячі гривень на створення текстів із фотографіями.

Формати текстів:

Лонгрід про одного із загиблих Внаслідок війни захисників України. Передбачає живе спілкування з рідними, друзями, побратимами героя. Висвітлення життя героя у різних соціальних ролях. Збір архівних фото загиблого та репортажні фото з спілкування зі спікерами тексту.

Розповідь про особливості вшанування героїв у певній громаді, як проводжають в останню путь, імпровізовані меморіальні комплекси тощо. Передбачає спілкування з місцевою владою, активістами, родинами загиблих. Створення оригінальних фото з місця.

Розповідь про те, як один обстріл змінив життя людей. Потрібно розповісти про обстріл, який призвів до руйнувань та жертв серед цивільного населення. Поспілкуватися з рідними загиблих, очевидцями трагедії, які вижили. Розповісти про жертв та показати масштаб руйнування. Зібрати архівні фото загиблих, зробити свіжі фото руйнувань та спікерів тексту.

Лонгрід про людину, чия робота зараз безпосередньо пов’язана з загиблими військовими чи цивільними. Наприклад: військовий капелан; представник ЗСУ, який розносить звістки про смерть рідним; водій автомобіля, яким привозять загиблих військових; працівник моргу, якому після 24 лютого доводиться багато працювати з загиблими у війні; людина, яка бере участь в ексгумації тіл загиблих; військовий медик, на чиїх руках помирали наші герої. Формат: “один день з”. Потрібно розповісти про роботу героя, чому він цим займається, як це відображається на його житті, зібрати його архівні фото й показати людину в роботі.

Читайте також у рубриці Slow news
Getty Images запускає власний генератор зображень 
Згенеровані зображення матимуть ліцензію Getty на використання та захист
Spotify представила інструмент для клонування голосів та перекладу подкастів
Спочатку на платформі з’являться переклади шоу від відомих авторів
Інклюзивне ательє Lady Di atelier презентувало колекцію хустин 
Вони виконані на основі картин, які малювали люди з інвалідністю
В Україні запустили проєкт-подяку всім, хто наближає Перемогу
Його приурочили до Дня захисників і захисниць України
Telegram запровадить історії для каналів та контент з одноразовим переглядом
За дозвіл на публікацію в каналі сторіз голосуватимуть підписники
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень