fbpx
Slow news

Агенція “Або” проводить конкурс. Переможці отримають кошти для написання матеріалів про жертв війни

Роботи опублікують на сайті Національного меморіалу загиблих цивільних і військових
Мачулка Ангеліна, 30.06.2022

Агенція “Або” оголосила конкурс для локальних ЗМІ, де переможці отримають гроші на матеріали про вшанування пам’яті загиблих цивільних і військових у війні з рф.

Конкурс запустили для наповнення сайту Національного меморіалу загиблих цивільних і військових. Тексти переможців потраплять на сайт і будуть опубліковані у локальних медіа.

“Ми збираємо велику редакцію, яка працюватиме над Національним меморіалом загиблих цивільних і військових. Також нам потрібні сильні автори-фрилансери в регіонах, які долучаться до проєкту. Цей конкурс — наша спроба знайти таких людей”, — пояснює Лєра Лауда, співзасновниця агенції “Або”.

У конкурсі зможуть узяти участь як редакції регіональних ЗМІ, так і штатні чи позаштатні автори (які мають можливість опублікувати матеріал в одному з регіональних ЗМІ). Конкурсанти повинні подати заявку й описати план свого матеріалу про військових і цивільних жертв війни. Агенція відбере 10 ідей, автори яких отримують 4 тисячі гривень на створення текстів із фотографіями.

Формати текстів:

Лонгрід про одного із загиблих Внаслідок війни захисників України. Передбачає живе спілкування з рідними, друзями, побратимами героя. Висвітлення життя героя у різних соціальних ролях. Збір архівних фото загиблого та репортажні фото з спілкування зі спікерами тексту.

Розповідь про особливості вшанування героїв у певній громаді, як проводжають в останню путь, імпровізовані меморіальні комплекси тощо. Передбачає спілкування з місцевою владою, активістами, родинами загиблих. Створення оригінальних фото з місця.

Розповідь про те, як один обстріл змінив життя людей. Потрібно розповісти про обстріл, який призвів до руйнувань та жертв серед цивільного населення. Поспілкуватися з рідними загиблих, очевидцями трагедії, які вижили. Розповісти про жертв та показати масштаб руйнування. Зібрати архівні фото загиблих, зробити свіжі фото руйнувань та спікерів тексту.

Лонгрід про людину, чия робота зараз безпосередньо пов’язана з загиблими військовими чи цивільними. Наприклад: військовий капелан; представник ЗСУ, який розносить звістки про смерть рідним; водій автомобіля, яким привозять загиблих військових; працівник моргу, якому після 24 лютого доводиться багато працювати з загиблими у війні; людина, яка бере участь в ексгумації тіл загиблих; військовий медик, на чиїх руках помирали наші герої. Формат: “один день з”. Потрібно розповісти про роботу героя, чому він цим займається, як це відображається на його житті, зібрати його архівні фото й показати людину в роботі.

Читайте також у рубриці Slow news
«І будуть люди»: з’явився подкаст про сучасне батьківство в Україні
Про підготовку до вагітності, пологи, страхи та відповідальність партнерів
Українці створили гейміфіковану платформу для збору донатів на потреби ЗСУ
У ній можна знищувати військові та інфраструктурні об’єкти на території рф у реальному часі
Україна з проєктом «Плетіння сіток» представить свій павільйон на Венеційській бієнале
Він про згуртованість і колективний опір перед обличчям війни
Бренд «Щедрий Дар» презентував рекламний ролик, згенерований ШІ
Його головна ідея — нагадати споживачу, що цей продукт є обов’язковим у житті кожної сім’ї
В Україні стартувала інформаційно-освітня кампанія з особистої кібербезпеки
Для закріплення знань пропонують пройти інтерактивну гру
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень