fbpx
Slow news

Adidas запустив пілотний AR-проєкт

Віртуальний океан пластику, великий кит і нове спортивне взуття бренду
Чередніченко Анастасія, 25.11.2019

Adidas взяв участь у розробці додатку For The Oceans, що показує, як бренд створює взуття з перероблених відходів — про це повідомляє Retail Insight Network.

Ігровий AR-проєкт запустили в головному магазині Adidas на Єлисейських полях у Парижі спеціально в сезон свят, щоб залучити більше уваги аудиторії до проблем забруднення Світового океану. Проєкт триватиме шість тижнів.

Клієнти Adidas можуть встановити додаток, навести телефони на цифрові відеоекрани в магазині і побачити віртуальний океан, у якому серед пластику плаває великий кит. Користувачі мають допомогти йому зібрати сміття, після чого зможуть побачити, як ці відходи переробляються на нове взуття бренду.

Експериментальний проєкт розробили спільно з французьким креативним агентством Monochrome та технологічним стартапом Eyecandylab, що є частиною ініціативи Platform A.

CEO стартапу Eyecandylab Робін Шо Мозер прокоментував розробку так:

“Наш проєкт не просто позиціонує Adidas як інноватора, але також висвітлює активність компанії у сфері захисту навколишнього середовища та самодостатнього розвитку. Це два важливих аспекти, які об’єднуються”.


Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень