fbpx
Slow news

Adidas опублікував колаж із фото голих грудей на підтримку нової лінійки спортивних бра

Щоб відмітити різні форми та розміри грудей
Мачулка Ангеліна, 10.02.2022

Adidas опублікував у Twitter колаж із 25 фотографій різних за формою та розміром жіночих грудей — зробили це на підтримку нової лінійки спортивних бюстгалтерів.

“Ми віримо, що жіночі груди будь-яких форм і розмірів заслуговують підтримки та комфорту. Ось чому наш новий асортимент спортивних бюстгальтерів містить 43 моделі, тож кожен зможе підібрати для себе те, що пасує”, — написано у твіті бренду.

Для створення нової колекції Adidas співпрацював із експертами з охорони грудей із Університету Портсмута.

“З огляду на те, що дискусії про груди в ​​спорті не обговорюються регулярно, Adidas співпрацює з професоркою Джоаною Вейкфілд-Скурр, головою дослідницької групи здоров’я грудей в Університеті Портсмута, щоб допомогти прояснити, чому необхідна достатня підтримка грудей під час вправ має вирішальне значення та які є шкідливі наслідки використання невідповідного спортивного бюстгальтера”, — йдеться в заяві Емі Чарлтон, старшої директорки з продуктів Adidas.

На додаток до твітів і рекламних зображень Adidas випустить рекламу на вулицях, у якій показуватиме недоліки погано підібраного спортивного бюстгальтера — сліди, які можуть залишити бра, якщо вони не підібрані належним чином для власниці, підкреслюючи тривалі проблеми з підгонкою та функціональністю.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень