Slow news

Google випустив новий застосунок YouTube Create

Творці контенту можуть використовувати його для редагування відео
Бондар Каріна, 26.09.2023

Компанія Google запустила новий додаток для редагування відео YouTube Create, орієнтований на творців контенту.

Ця програма дає змогу користувачам редагувати відео прямо зі свого телефона за допомогою простого у використанні інтерфейсу та напівпрофесійних інструментів — безплатно та без реклами.

YouTube випустив його у бету для того, щоб почати отримувати відгуки від творців на ранній стадії.

Додаток містить інструменти, які допоможуть створювати довгі та короткі відео незалежно від того, чи мають вони горизонтальний чи вертикальний формат.

“Додаток пропонує інструменти для редагування відео, зокрема обрізку, автоматичні субтитри, можливість озвучування та доступ до бібліотеки фільтрів, ефектів, переходів та безплатної музики з технологією зіставлення бітів, щоб автори могли створювати нові відео на YouTube, не використовуючи складне програмне забезпечення для редагування”, – йдеться в описі нового продукту у блозі YouTube.

Зокрема, вбудований інструмент очищення звуку, який допоможе позбутися фонового шуму і в такий спосіб поліпшити якість відео.

Додаток також може експортувати відео у якості 1080p або 720p.

Читайте також у рубриці Slow news
Від Краматорська до Львова: понад 260 українців долучилися до створення «Коника Незалежности»
Матеріал для лімітованого брелока збирали школярі, волонтери, люди, які сортують відходи, та військові на позиціях
Репортаж воєнкора ICTV увійшов до шортліста міжнародної премії для воєнних кореспондентів
У матеріалі Олег Корнієнко зафіксував наслідки російських обстрілів Костянтинівки та знищення міста
Річард Гір записав відеозвернення до українців і прочитав вірш Юрія Іздрика
Американський актор продекламував «Інший» у перекладі Романа Івашківа та Еріне Моуре
Вітрини «Всі. Свої» у Києві присвятили творчості Василя Кричевського
Культурний проєкт до 35-річчя Незалежності розповідає про внесок митця у формування української візуальної мови
Одеська кіностудія представила трейлер фільму «ДОВЖЕНКО. Перший погляд»
Стрічка розповідає про Олександра Довженка — він приїздить до Одеси 1926 року, щоб зняти свій перший фільм
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень