Slow news

Запустили флешмоб на підтримку осіб, що евакуюються з тваринами з Херсонщини

Ця ініціатива допоможе тимчасово прихистити переселенців з улюбленцями
Бондар Каріна, 06.06.2023

Благодійна організація UAnimals оголосила про запуск флешмобу #прихищуізтваринами на підтримку переселенців із тваринами, яким складно знайти житло.

“Якщо у вас є можливість тимчасово прихистити переселенців із тваринами, пишіть допис із хештегом #прихищуізтваринами та вказуйте, для скількох людей і тварин та в якому місті/селищі/селі маєте місце. Люди, яким потрібна допомога, зможуть побачити всі дописи за хештегом і сконтактувати з тими, хто пропонує прихисток”, — розповіли в організації.

Окрім цього, організація запускає хвилю одиночних пікетів “росія вбиває планету”.

Щоб долучитися, треба:

  • намалювати плакат мовою країни свого перебування із текстом формату “росія підірвала Каховську ГЕС і знищує майбутнє планети. #StopEcocideUkraine”;
  • вийти з плакатом до будівлі органу державної чи місцевої влади у своєму місті;
  • викласти фото у соціальних мережах із гештегом #StopEcocideUkraine.

Також UAnimals оголосила збір коштів на евакуацію та допомогу тваринам, постраждали від підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві вперше за 800 років прозвучав дзвін Десятинної церкви
Втрачену реліквію реконструювали за допомогою 3D-технологій до 35-річчя Незалежності
Літературний фестиваль PORT оголосив програму
5–6 вересня в Одесі відбудуться презентації книжок, дискусії, перформанси, автограф-сесії, поетичні й музичні події
Росія випустила пропагандистський фільм про знищення драмтеатру в Маріуполі
Для зйомок використали сцену відбудованого театру, який був зруйнований унаслідок авіаудару 16 березня 2022 року
35 років Незалежності: куди піти, що купити й чим посмакувати — добірка від Bazilik Media
Від лімітованих колекцій і тематичної випічки до концертів, інсталяцій та благодійних подій
До 35-ї річниці Незалежності України Bazilik випускає нову колекцію благодійних постерів
Нові роботи присвячені природним та історичним пам’яткам України, які опинилися під окупацією або постраждали через війну
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень