Slow news

Google навчатиме на Coursera українців, які втратили роботу через війну

І видаватиме сертифікати українською мовою
Мачулка Ангеліна, 24.09.2022

Google запустив кампанію для підтримки українців, які залишилися без роботи через війну.

Компанія профінансувала до 5000 персональних стипендій, які покривають доступ і повну підтримку навчання на Coursera. Також Google співпрацює з Міністерством цифрової трансформації України та Спілкою українських підприємців. Разом вони пропонують сертифікати працівникам 1000 малих і середніх підприємств.

Деякі курси з тих, які пропонує Google, доступні українською мовою — це “Цифровий маркетинг і електронна комерція” та “ІТ-підтримка“. Натомість “Аналітика даних“, “Керування проєктами” та “UX-дизайн” доступні англійською.

Після закінчення курсів від Google студенти отримуватимуть сертифікат українською мовою.

Читайте також у рубриці Slow news
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Sephora запровадила «Тихі години» у своїх магазинах по всьому світу
У визначені години магазини зменшують гучність музики та кількість візуальних подразників, щоб створити спокійніше середовище для покупців
Бренд crumb. випустив balmer, натхнений дзеркальною маскою британського художника Фредді Яунера
Дзеркальне паковання відображає місто, людей і рух, пропонуючи змістити увагу із себе на навколишній світ
Marie Claire Ukraine тестує ШІ-озвучування матеріалів
Нова функція зокрема має зробити матеріали доступнішими для людей із порушеннями зору та труднощами читання
Фільм Марії Пономарьової «По батькові» відібрали до конкурсної програми TIFF у Торонто
Стрічка розповідає про режисерку, яка намагається з’ясувати причину зникнення свого по батькові з міжнародних документів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень