fbpx
Slow news

NASA висловилося проти пропаганди війни на Міжнародній космічній станції

Після фотографування російських астронавтів із прапорами “лднр”
Мачулка Ангеліна, 08.07.2022

NASA засудило російську воєнну пропаганду після того, як космонавти з рф відсвяткували захоплення росією частини Луганської області.

4 липня 2022 року російське космічне агентство опублікувало фотографії трьох своїх космонавтів, які позували з прапорами “лднр”. У відомстві заявили, що захоплення частини Луганської області було “днем звільнення, який слід святкувати як на Землі, так і в космосі”.

У своїй заяві космічне агентство США заявило, що воно “рішуче засуджує використання Міжнародної космічної станції в політичних цілях для підтримки війни проти України, що в корені суперечить основній функції станції серед 15 міжнародних країн-учасниць щодо просування науки та розвитку технологій для мирних цілей”.

Зазначається, що NASA вперше публічно засудило дії російського космічного агентства. Два відомства досі намагаються працювати разом у космічній галузі.

Читайте також у рубриці Slow news
На ВДНГ відбудеться другий «Фестиваль кар’єри»
Облаштують стенди роботодавців, освітні зони, «Кар’єрне кафе» та проведуть експрес-співбесіди
«єМузей» створив аудіогіди для Києво-Печерської лаври та Софії Київської
Один із проєктів адаптовано жестовою мовою, а інший озвучила Наталія Сумська
У мережі «Будинок іграшок» вперше з’явився асортимент pet-іграшок
Ініціатива продовжує кампанію про відповідальне ставлення до тварин
В Україні провели новий зріз стану PR і маркетингу
LOOQME, Promodo і MMR представлять результати опитування фахівців
«Сенс» і «Клуб Добродіїв» представили альтернативні дитячі обкладинки до класичних книжок
У межах проєкту «Слово дітям» через малюнки, роздуми й нотатки учасники передали свої враження від ​​української та світової класики
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень