fbpx
Зсередини

Добірка додатків для контролю фінансів

Щоб ефективно управляти коштами та заощаджувати
Елеонора Чорноморченко, 10.06.2022

В умовах війни фінансова грамотність та контроль за витратами є особливо важливими. Ми зібрали добірку різних програм та розповідаємо про їх функціонал. Більшість із них, хоч і не мають українського функціоналу, проте є хорошими аналогами російським програмам.


You Need a Budget

Розробник: американська компанія You Need a Budget LLC

ЗавантажитиAndroidApple

Вартість: є пробна безплатна версія на 34 дні, місячний тариф $15, річний тариф — $99

Розробники додатка стверджують, що він має чотири основні функції: організувати свої фінанси, позбавитися від боргів, заощадити купу готівки та швидше досягти своїх фінансових цілей. Для цього доступно багато інструментів.

Програма в одному місці зберігатиме всі ваші рахунки, допоможе розставити пріоритети у витратах і заощадженнях, щоб перед зарплатнею у вас усе ще залишалася достатня сума. Також додаток даватиме рекомендації щодо погашення позик, формуватиме яскраві графіки та діаграми, завдяки чому ви будете захоплюватися власним прогресом.


Wallet — Daily Budget & Profit

Розробник: чеська компанія BudgetBakers.com

ЗавантажитиAndroidApple

Вартість: є безплатна версія, річний Premium — $27,99

Програму можна використовувати як трекер витрат та планувальник. Тут є можливість синхронізуватися з банківськими рахунками, переглядати в одному місці витрати з усіх рахунків та вводити вручну готівкові витрати. Свої транзакції можна також категоризувати. Із часом Wallet навчається та за допомогою штучного інтелекту краще розумітиме та автоматично класифікуватиме ваші витрати. Завдяки цим можливостям ви зможете зрозуміти, скільки грошей та на що витрачаєте, навчитесь заощаджувати та використовувати кредитний ліміт відповідальніше.

У преміум-акаунті можна автоматично синхронізуватися з банківськими рахунками, мати необмежену кількість облікових записів та відкривати спільний доступ кільком користувачам.


Monefy — трекер бюджету та журнал витрат

Розробник: данська компанія Reflectly

ЗавантажитиAndroid, Apple

Вартість: є безплатна версія, тариф Monefy Pro — $2,99/місяць, Monefy Premium — $59,99/місяць

Додаток із простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Тут можна записувати власні витрати, а потім переглядати й аналізувати їх за допомогою списку або зручної яскравої діаграми. Програма дає змогу контролювати витрати в кількох валютах, створювати власні категорії, а також синхронізувати дані через ваш особистий акаунт в Google Drive або Dropbox.


Good budget

Розробник: американська компанія Dayspring Partners

ЗавантажитиAndroid, Apple

Вартість: є безплатна версія і тариф Goodbudget Plus $7/на місяць або $60/на рік

Додаток дає змогу економити кошти завдяки традиційному методу складання бюджету в конверти. Щоправда, тепер конверти віртуальні 🙂 Також програмою можна користуватися разом із близькими, щоб  розподіляти платежі. Окрім того, можна планувати витрати, стежити за прогресом виплати боргу та розраховувати, як ліпше відкласти гроші на великі покупки. У преміум-тарифі необмежена кількість конвертів та облікових записів, є можливість зберігати історію за 5 років та відстежувати заборгованість.


Bluecoins — Фінанси та бюджет

Розробник: філіппінська компанія Mabuhay Software

ЗавантажитиAndroid, Apple

Вартість: є безплатна версія та разове оновлення за $7,99

Програма має багато корисних віджетів, синхронізується з календарем та дає змогу об’єднати багато облікових акаунтів з різних банків. Тут можна вести спільний профіль із близькими та отримувати нагадування про регулярні платежі. Щомісячні звіти можна завантажувати у форматі PDF, експортувати в електронні таблиці, а також надсилати їх безпосередньо на принтер. До речі, позитивний відгук про додаток публікував навіть CNN 🙂


Money Manager Expense & Budget

Розробник: південнокорейська компанія ApptronicRealbyte Inc

ЗавантажитиAndroid, Apple

Вартість: є безплатна версія, місячний тариф за $2,49 та річний за $19,99

У програмі можна побачити свої тенденції витрат — у графіку, діаграмі або календарі, а також порівнювати їх за різні періоди. Додаток формує статистику за тижнями, місяцями, роками. Є можливість установити цілі для заощадження і стежити за сумою боргів за кредитами. Єдиний недолік — відсутність української мови.


Fast Budget — Expense Manager

Розробник: італійська компанія AppFer SRL

ЗавантажитиAndroid, Apple

Вартість: є безплатна версія, тариф Pro — $4,99 та Advanced — $5,99

Програма синхронізується з більшістю українських банків. Тут є багато інструментів для управління коштами — наприклад, різні типи графіків і таблиць, а також календар. Є можливість переглядати свої витрати у понад 90 різних валютах, створювати необмежену кількість категорій і підкатегорій. Також можна планувати подальші витрати й отримувати сповіщення про необхідність конкретної оплати, скажімо, за комунальні послуги. Має адаптовану десктопну версію.


Budget: облік витрат, планування та статистика

Розробник: українська компанія Apptronic

ЗавантажитиAndroid

Вартість: є безплатна версія і тарифи за ціною від $1 до $31

Дає змогу відстежувати історію доходів та витрат. Будує графік за днями та категоріями. Можна вести спільний бюджет, створювати конкретні цілі для планування витрат або заощадження. Пропонує безплатний пробний період на 45 днів.


Money Lover: Expense Manager

Розробник: в’єтнамська компанія Finsify

ЗавантажитиAndroid, Apple

Вартість: є безплатна триденна версія, місячний тариф за $2,49, тариф на пів року за $14,49 та річний тариф $19,99

Додаток стежить за витратами та нагадує про майбутні платежі. Тут ви можете додавати й змінювати категорії, вносити борги та створювати гарні діаграми. Щоправда, можливість прив’язати банківські картки є лише в преміум-версії. Також у платній версії програма щомісяця сповіщає користувачів про прогнозовані витрати на основі поточних загальних витрат для кожної категорії.


Підтримай нас на Patreon!

 Donate

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень