fbpx
Slow news

В Україні створили чат-бот для підлітків

Він допомагає зрозуміти свої захоплення та підтримує в їх розвитку
Мачулка Ангеліна, 23.02.2022

Фундація Дарини Жолдак створила чат-бот “Талантелла”. Він покликаний допомогти підліткам повірити в себе та розвивати свої таланти.

Чат-бот створили для того, щоб підтримати молодь у її прагненнях і мріях удосконалити свої здібності. У Фундації програму описують як “віртуальні обійми у світі, де тебе ніхто не підтримує”.

У процесі роботи над чат-ботом він перетворився зі Служби підтримки таланту на персонажа Талантеллу. Вона спілкується з підлітками однією мовою, вживає сленг і жартує.

Що пропонує “Талантелла”:

  • тест для усвідомлення власних захоплень і здібностей — потрібно просто вибрати картинки з переліку, які сподобалися найбільше, а бот розповість про інтереси;
  • анкета для друзів — за допомогою неї близьке оточення підлітка може вказати на його сильні сторони й таланти;
  • Талановиті передбачення та історії успіху — їх підготували для підтримки мотивації юнацтва. Якщо ж у переліку історій успіху немає тієї людини, яка надихає певного підлітка, він може написати в полі “Хто твій краш” (сленг; англ. crush —  людина, яка дуже подобається) прізвище й імʼя особи, про яку хочеться дізнатися більше.

Перед запуском чат-бот протестували 100 підлітків, їхні відгуки були позитивними. 

“Кожен шлях реалізації починається із самооцінки та віри в себе. Нині близько 400 тисяч підлітків готуються обрати професійний шлях. А сервіси та інструменти, як-от чат-бот, допомагають їм повірити у свої сили, заохочують реалізовувати свій творчий потенціал та згодом перетворити його на професію”, розповідає Андрій Федорів, підприємець, експерт з маркетингу й інвестор, засновник Фундації Дарини Жолдак.

Пʼятсотий користувач бота отримає від Фундації книжку “Талант: інструкція з використання”, тисячний юзер — фірмовий світшот “Запалюй”, а п’ятитисячний — грант на підтримку таланту в еквіваленті до 500 у.о. (ідеться про навчальні інструменти, обладнання, освітні курси, які сприятимуть реалізації таланту).

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень