fbpx
Slow news

Spotify почав втрачати музикантів на своїй платформі через подкаст Джо Роґана

У шоу неоднозначно висловлюються про COVID-19
Мачулка Ангеліна, 30.01.2022

Канадська виконавиця Джоні Мітчелл приєдналася до бойкоту Spotify від музиканта Ніла Янга. Причиною стала дезінформація щодо COVID-19 у подкасті Джо Роґена на аудіосервісі.

Ще 25 січня рокер Ніл Янг опублікував відкритий лист до Spotify (зараз лист уже видалили), у якому поставив ультиматум: або на сервісі залишається його музика, або подкаст Джо Роґена. Причина в тому, що Джо Роґен записав випуск з імунологом і вірусологом Робертом Мелоуном, який раніше публічно поширював недостовірні дані про безпечність і користь вакцин проти COVID-19.

“Я роблю це, тому що Spotify поширює фейкову інформацію про вакцини, що може призвести до смерті тих, хто вірить у це. <…> Ви можете мати або Янга, або Роґена. Не обох”, — написав музикант у своєму листі.

Стримінговий сервіс зробив вибір і видалив каталог Янга із 6 млн щомісячних прослуховувань, адже шоу The Joe Rogan Experience — найпопулярніший подкаст на платформі.

“Ми хочемо, щоб увесь світовий музичний і аудіовміст був доступним для користувачів Spotify. Із цим пов’язана велика відповідальність у збалансуванні безпеки для слухачів і свободи для креаторів”, — прокоментував сервіс.

Тепер до Ніла Янга приєдналася й канадська виконавиця Джоні Мітчелл — вона відкрито підтримала колегу та зажадала видалення її пісень зі Spotify.

“Безвідповідальні люди поширюють брехню, яка коштує іншим життя, – сказала виконавиця. — Я солідарна з Нілом Янгом і світовою науковою та медичною спільнотою з цього питання”.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень