fbpx
Slow news

“Агенти крові” анонсують конкурс постерів до Всесвітнього дня донора

Щоб привернути увагу до важливої теми донорства
Данилюк Даяна, 19.04.2021

Волонтерська організація з популяризації донорства “Агенти крові” запускає 2-й Щорічний конкурс постерів до Всесвітнього дня донора. Конкурс триватиме з 19 квітня по 25 травня, а переможців оголосять напередодні Дня донора, який відзначають 14 червня.

Конкурс постерів Artdonation – це спосіб привернути більше уваги до теми донорства, підвищити обізнаність про Всесвітній день донора й розв’язати проблему упередженого сприймання шляхетного вчинку донорів.

Головне завдання конкурсу — створити постери, застосовуючи виразні метафори, асоціації, образи, щоб показати важливість, сміливість та красу вчинку, які ховаються за страшною голкою.

“Постери завжди були одним з дієвих інструментів для змін у суспільстві. З першого Artdonation ми були впевнені, що потрібно продовжувати та розвивати проєкт. Візуальна мова — універсальна, відгукується кожному, легко запам’ятовується та залишається в серці. На жаль, ми в Агентах не володіємо цією мовою, тож покликали на допомогу сильне українське творче ком’юніті”, – розповіла Олена Балбек, засновниця “Агентів крові”.

Переможців обиратимуть професіонали: артдиректори, спеціалісти соціальних проєктів та дизайнери. Їхні роботи стануть символами Всеукраїнського дня донора-2021 та будуть представлені на виставці, яка відбудеться в межах відзначення свята.

Читайте також у рубриці Slow news
У Варшаві відкриють виставку «Про що ми говоримо, коли говоримо про Крим»
Проєкт презентує Крим через творчість українських митців, зокрема кримськотатарських
Birkenstock створив першу колекцію весільного взуття
Капсула пропонує новий погляд на взуття для наречених
Премія Jäger Music Awards оголосила про нові гранти для молодих артистів
Переможець номінації отримає 200 тисяч гривень на розвиток музичної кар’єри
Анна Кошмал і Раміл Насіров закликали відмовитися від натурального хутра 
У соціальному ролику UAnimals, який порушує тему жорстокого поводження з тваринами та наслідків хутрового виробництва
KHUSTYNA та Артур Солецький представили колекцію шовкових хустин INSTINCT
Спільний проєкт бренду та українського художника присвячений темі усвідомленої близькості
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень