fbpx
Slow news

Яким медіа найбільше довіряють українські маркетологи (опитування)

PointeR Agency опитали представників сфери
Альтман Дарина, 10.11.2020

PointeR Agency запитали представників сфери маркетингу й PR, яким ЗМІ вони довіряють та через які канали отримують інформацію. Опитування проводили в різних областях України із  серпня по жовтень 2020 року. Усього було опитано 154 респонденти.

Згідно з результатами опитування перше місце серед ЗМІ за рівнем довіри посіло видання LIGA з результатом 53,9%, на другому – “Новое Время” (52,6%), на третьому – BBC Ukraine (40,3%). Далі йдуть “Українська правда” та УНІАН, які отримали 36,4% та 26% відповідно.

Більшість працівників маркетингової галузі (89,1%) цікавляться актуальними новинами та переглядають їх щонайменше раз на день (24,8%) або частіше (64,3%). Їм важливо бути в курсі останніх подій та стежити за інформаційними трендами.

Основним джерелом новинної інформації для маркетологів є Facebook. Його відзначили 84,4% респондентів. На другому місці — новинні сайти (75,3%), на третьому – Telegram-канали (71,4%).

Традиційні медіа – телебачення (8,4%), радіо (7,1%) та друковані ЗМІ (7,1%) – відіграють помітно меншу роль. Здебільшого це пов’язано з тим, що маркетологам важливо отримувати інформацію оперативно та в зручний для них момент, чого не можуть забезпечити інші канали комунікації, окрім онлайн-видань та соцмереж.

Лідером серед галузевих медіа є MMR. Це видання читає 82,5% респондентів. На другому та третьому місцях розташувались MC.today – 62,3% та Sostav – 44,8%. Далі йдуть Vector – 31,8% і Bazilik.Media – 29,9%.

Серед українських YouTube-каналів маркетологи визначили лідером канал Fedoriv Vlog. Його переглядають 57,1% опитаних. Канал MMR дивляться 16,9%, на третьому місці – Postmen WakeUp із 15,6%.

А от формат подкастів не є настільки популярним каналом серед маркетологів в Україні, як інші – 77,9% із опитаних не слухають подкасти взагалі.

Рейтинг найпопулярніших очолює Digitaliziren – щотижневий український подкаст про діджитал, маркетинг та майбутнє технологій з показником 6,5%. Друге і третє місце поділили “Медіапрактики” та Wishdo, отримавши по 3,9%.

Читайте також у рубриці Slow news
Розпочалася нова хвиля кампанії «Розірви Коло» проти домашнього насильства
Вона розвінчує стереотипи про домашнє та гендерно зумовлене насильство та інформує про сервіси допомоги
На одязі Los Angeles Apparel з’явились ярлики з історіями працівників
На них зображені портрети швачок, майстрів і моделей бренду
Gemini Live тепер доступний українською
Інтелектуальний помічник допомагає в роботі з електронною поштою, календарем, картами
Створили документ про злочини росії проти українських військовополонених
Ініціатори прагнуть привернути увагу світу до порушень рф норм Женевських конвенцій
Meta відчиняє двері для українських розробників ШІ: грант у $500 000
Перевага проєктам з розвитку економіки, науки, інновацій та державних послуг
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень